לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

תכנון פרישה הוא מקצוע מבוקש שישדרג את העסק שלכם ויקפיץ עבורכם את ההכנסה. קורס מתכנני פרישה מתאימים ליועצי מס, סוכני ביטוח, רואי חשבון, יועצים פנסיונים, מנהלי השקעות ומתכננים פיננסים כולל כלכלנים ומנהלים מהתחום הפנסיוני. זוהי תוספת מכובדת לעסק שלכם שתאפשר לכם להגדיל בצורה משמעותית את קהל הלקוחות ולהציע ללקוחות הקיימים שלכם שירות נוסף.
תכנון פרישה נדרש בכל מקרה של יציאה לפנסיה. כיום כל פורש נדרש לנהל את כל הכספים הפנסיוניים שצבר ואת כספי הפיצויים באמצעות איש מקצוע. אין אפשרות לנהל את הכספים בצורה עצמאית ללא עזרה מקצועית. כאן מתכנני הפרישה נכנסים לתמונה ומעניקים ללקוחות שלהם שירות אישי ומקצועי. תכנון נכון של כספי הפנסיה והמיסים הנדרשים יכול לחסוך לפורשים סכומים נכבדים. יועץ פרישה מוסמך הוא מקצוע נדרש ומשמעותי בשוק העבודה והוא יכול בהחלט לשמש כאפיק נוסף להכנסה.


תכנון פרישה לימודים או ליין, מאפשר לכם ללמוד את המקצוע בזמן הפרטי שלכם. הקורס שלנו מותאם במיוחד עבור אנשים עסוקים שאינם יכולים להצטרף לקורס פרונטלי. אנחנו מציעים במיוחד עבורכם קורס אינטרנטי שניתן להצטרף אליו בכל עת. הקורס המקיף שלנו מכשיר את המצטרפים למסלול לעסוק בכל הרבדים של מקצוע הפרישה. בקורס נלמד לעומק את סוגי המוצרים הפנסיוניים, את כל היבטי המיסוי הנדרשים ואיך לתכנן עבור התא המשפחתי תכנית לשנים ארוכות לשימוש נבון בכספי הפנסיה.

תכנון פרישה במכללת אורין שפלטר ללמוד מהמקצוענים ביותר בתחום
תכנון פרישה במכללת אורין שפלטר מאפשר לכם ללמוד את התחום על ידי אנשי המקצוע המובילים ביותר. המרצים שלנו הם אנשי עשייה עם ניסיון רב שנים בתכנון פרישה. אנחנו מכינים אתכם בצורה מעשית לשוק העבודה. החזון שלנו הוא להכשיר מתכנני פרישה מובילים שיעניקו ללקוחות שלהם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר שניתן.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.