לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר
משך הקורס
12 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות
דרישות קדם
אין
רקע כללי

רפרנט ביטוח הינו יד ימינו של סוכן הביטוח בכל הנוגע לתפעול הסוכנות, עבודה מול הלקוחות והחברות, ומעקב אחר התהליכים השונים על מנת לוודא כי העסק מתנהל בצורה מיטבית.

על הרפרנט להכיר את מוצרי הביטוח השונים הרלוונטיים לסוכנות בה הוא עובד, המערכות השונות איתן עובדת הסוכנות ואלו של חברות הביטוח.
נכון להיום, קיימת בשוק דרישה רבה לרפרנטים בתחום הביטוח כך שמדובר בתחום בעל סיכויי השתלבות גבוהים והכשרה איכותית בפרק זמן קצר.

 

על הקורס

הכנת המשתתפים בקורס לעבודה כרפרנטים ומנהלים אדמיניסטרטיביים בסוכנויות ביטוח, תוך הכרת עולם הביטוח, הטפסים השונים, המערכות השונות של חברות הביטוח והסוכנויות ושיטות העבודה מול חברות ולקוחות.

הקורס שם דגש על פרקטיקה יומיומית בעבודה כרפרנט עם התמקדות בתהליכים הנפוצים ביותר.

· 12 מפגשים פרונטליים בני 4 שעות אקדמיות (סה"כ 48 ש"א).

· השיעורים מוקלטים ועולים לאתר הלימודים, בו יוכלו המשתתפים לצפות בשיעורים שהחסירו, או לצורך חזרה על החומר (בהתאם למדיניות הצפייה באתר).

· משתתפים שייעברו בהצלחה את הבחינה המסכמת, בהתאם לתוכנית הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם מכללת אורין שפלטר – השכלה פיננסית.

· בוגרי הקורס יזכו לתמיכה של חודש לאחר סיום הקורס, דרך קבוצת הוואטסאפ הכיתתית.

· הקורס מיועד לעבודה כרפרנט בסוכנות ביטוח, אך כולל תכנים רבים הרלוונטיים גם לעבודה בחברות הביטוח הגדולות.

· הקורס כולל לימוד על תוכנות ומערכות נפוצות בעולם הביטוח.

 

קהל יעד

אין צורך בידע מוקדם, ולמעשה מדובר בקורס אשר בזמן קצר יקנה לך מיומנות מקצועית המאפשרת עבודה שוטפת כבר מהיום הראשון.

 

על המרצה

אתי ישעיהו, כ- 30 שנה פעילה בעולם הביטוח בכלל ובתחום ביטוחי הבריאות, החיים והפנסיוני בפרט, במגוון תפקידים החל מרפרנטית ביטוח ועד מפקחת רכישה. בעלת ניסיון הדרכתי רב וכיום נותנת שרותי ליווי והדרכת תפעול לסוכנים. בעלת תואר ראשון בניהול ותעודת מנהלת חשבונות.

 

סילבוס

הכרת עולם הביטוח
· סקירת מקרי ביטוח
· הכרת המוצרים הקיימים כמענה למקרי הביטוח
· פטירה, אובדן כשר עבודה, פנסיה, בריאות ופיננסים

סימולטור לביטוח
· חישוב עלויות ביטוח לכל כיסוי
· טפסי הצטרפות
· בקרת הפקה וגביה

שינויים בפוליסות פרט
· מינוי סוכן
· עדכון אמצעי גביה
· ביטול פוליסה
· עדכוני כיסויים
· שיעבוד סכום ביטוח
· משיכה

שינויים בפוליסות פיננסיות
· עדכוני שכר
· הפקדות
· מסלולי השקעה
· קבלה לעבודה וסיום עבודה
· משיכת פיצויים
· הנחה בדמי ניהול

ניודים
· הכרת הטפסים
· בקרה על תקינות והשלמת התהליך

תביעות
· הכרת טפסי תביעה בכל מוצר
· ניהול תהליך תביעה בכל כיסוי ביטוחי

ניהול משרד
· בניית תהליכי עבודה ומעקבים בתוכנת CRM
· הכרת הפרודוקציה ובניית מנגנוני בקרה על התהליכים
· הפקת דוחות – תפוקה, פיגורים, הצעות מתעכבות
· מנהל/ת משרד כמנוף להגדלת מכירות
· עבודה מול חברות הביטוח
· עבודה מול לקוחות
· מיומנויות מחשב – תוכנות נפוצות בענף הביטוח וניהול משרד

שיעור מסכם
· בחינה
· פתרון הבחינה
· סיכום קורס

 

רפרנט ביטוח חיים 

החיים הם הנכס הגדול ביותר שיש לכל אחד מאיתנו, ומעבר הרצון לחיות טוב וליהנות, יש גם אחריות כלפי המשפחה. בהרבה מקרים, אדם אשר נפטר מותיר את משפחתו עם מכה כלכלית לא פשוטה ולשם כך, אפשר וצריך לעשות ביטוח חיים ולהיות רגועים יותר לגבי עתיד המשפחה והרווחה שלה אחרי המוות. החיים הם לא צפויים והמוות יכול להגיע בכל רגע, זאת כולם יודעים. גם אנשים בריאים בגילאים צעירים נתקלו בדום לב, תאונה או במחלה קשה ואגרסיבית בצורה פתאומית. לכן, חשוב מאוד לבטח את עצמכם, במיוחד אם אתם אנשים הרפתקנים או מטיילים, ולהיות סמוכים ובטוחים שאתם מכוסים מכל הכיוונים.

יש המון חברות שיכולות לספק ביטוח חיים וחשוב מאוד לבחון את כל האפשרויות לפני שחותמים. לכל חברה יש את התנאים והסייגים שלה, אך בגדול, פוליסת ביטוח חיים אמורה לעלות כמה עשרות שקלים בחודש פחות או יותר. מאחורי ביטוח החיים שלכם עומדים כמה אנשים שעמלו כדי לספק את הפוליסה. חברת ביטוח מעסיקה הרבה מאוד אנשים כדי להבטיח את הכדאיות של הפוליסות שלה ללקוחות שלה, ואת הרווחיות שלה עצמה. אחד מהתפקידים היותר מעניינים בפן של ביטוח החיים הוא התפקיד של רפרנט ביטוח חיים בפן הלוגיסטי. הסבת מקצוע לאקדמיים זהו הדבר שאותו אתם מחפשים? תפקידו של הרפרנט הוא לבצע את כל העבודה הלוגיסטית והבירוקרטית ולדאוג לפן הפיזי של הנפקת הפוליסה. את מסלול הביטוח האלמנטרי שלנו כבר בדקתם?

קשה אך חשוב

תפקיד הרפרנט הוא תפקיד זוטר יחסית בחברות ביטוח, אך הוא עדיין חשוב מאוד מבחינה מערכתית. בנוסף, הרפרנטים מרוויחים לא מעט כסף עבור עבודתם, שהיא עבודה די שחורה. רבים יגידו שהעבודה בתור רפרנט היא בגדר חובה בשלב הראשון של הקריירה, כדי להבין את העסק עובד מבפנים, בצורה הפרקטית ביותר. במכללת אורין שפלטר מדרבנים את הסטודנטים לצאת ולעבוד בתור רפרנטים, ובמיוחד בתחום ביטוח החיים, שהוא תחום מאתגר ולא פשוט, על מנת שיוכלו להתמקצע ולצבור ניסיון בחברות הגדולות כבר בשנה הראשונה של התואר.

© 2024 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.