לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר
צוות ההוראה
פנינה נחום חיון

רקע כללי:

תפקידו של רפרנט/מנהל במשרד הביטוח הוא תפקיד מאתגר ובעל משמעות רבה, החל בעבודה שוטפת מול לקוחות, בניית תיק לקוח תוך גישה למאגרי נתונים, עבודה על מערכות שונות מול חברות הביטוח, מילוי והגשת טפסים ועוד.
רפרנט מקצועי אחראי על איכות ותקינות הממשק מול הלקוחות וחברות הביטוח ומכאן שבעל אחריות רבה בהצלחת העסק. על רפרנט הביטוח להיות בעל ידע נרחב ביסודות עבודת המשרד בתחומים שונים של הביטוח, בעל יכולת שירותית גבוהה ותקשורת בינאישית.

 

מטרת הקורס:

עולם הביטוח האלמנטרי (כללי) כולל ביטוחי רכב, דירה, עסקים, ביטוחי אחריות ועוד.
מטרת הקורס היא להכשיר את הסטודנטים לעבודה מקצועית בחברות וסוכנויות ביטוח ובמחלקות לביטוח של מוסדות וארגונים שונים.
מעבר למידע רחב בתחומים הרלוונטיים בעולם הביטוח הכללי, כולל הקורס היכרות עם הפוליסות השונות, לימוד מיומנות בנושאים הקשורים לארגון וניהול המשרד, ניצול יעיל של זמן והתמודדות עם מצבי לחץ בעבודתם היומיומית. דרך סדנאות, תרגולים וסימולציות יושם דגש על הכנתם האפקטיבית של הסטודנטים לעבודה מעשית.

 

תנאי סף וקהל היעד:

ידע בסיס בתפעול מחשב. מעבר לכך אין צורך בידע מוקדם או רקע בענף, והמקצוע מתאים לכל אחד המעוניין בעבודה בשעות נוחות ובתנאים מתגמלים. קיימת בשוק דרישה גבוהה לרפרנטים בתחום הביטוח.

 

מבנה הקורס:

24 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות (סה"כ 96 ש"א), בהם ילמדו נושאים הקשורים לעולם הביטוח הכללי (אלמנטרי), כולל תיאוריה, טיפול במערכות, טפסים, סימולציות, עבודה מול לקוחות, מכירות, מיומנויות מחשב ועוד.

בסיום הקורס יערך מבחן מסכם.

משתתפים שייעברו בהצלחה את כל הבחינות בהתאם לתוכנית הקורס יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם מכללת אורין-שפלטר– השכלה פיננסית.


רשימת נושאים בקורס


יסודות הביטוח
· מושגי יסוד
· הבסיס החוקי
· עסקת הביטוח
· סוכן הביטוח
· חוזרי אגף שוק ההון – תקנות והוראות הנוגעות לפיקוח

ביטוחי רכב
· פוליסת ביטוח מקיף וצד ג'
· פוליסת ביטוח חובה
· מילוי והגשת טפסים
· הפקת פוליסות במערכות
· טיפול בתביעות

ביטוחי דירה

· פוליסות ביטוחי דירה
· סקר תכולה
· מילוי טפסים
· טיפול בתביעות

ביטוחי עסק
· פוליסות ביטוחי עסק
· מילוי טפסים
· טיפול בתביעות
· ביטוח קבלנים
· ביטוח ציוד מכני הנדסי (צ.מ.ה)

נושאים נוספים
· ביטוח אחריות צד ג' וחבות מעבידים
· ביטוח נסיעות לחו"ל

ניהול משרד
· עבודה מול לקוחות – הר הביטוח, תיק ביטוח, חידושים, מכירות
· עבודה מול חברות הביטוח
· שימור ושירות לקוחות
· מיומנויות מחשב – תוכנות נפוצות בענף הביטוח וניהול משרד

האם אתה מחפשים את הקריירה הבאה שלכם? האם אתם מעוניינים להיות חלק מעולם הביטוח המרתק והדינמי? אם כן, לימודי רפרנט ביטוח אלמנטרי עשויים להיות הפתרון המושלם עבורכם!
קורס רפרנטים מקצועי במשרד ביטוח פנסיוני מכין אתכם בצורה פרקטית לאחד התפקידים המשמעותיים ביותר בכל חברת ביטוח. רפרנט ביטוח אלמנטרי מאייש שורה ארוכה של תפקידים, והוא איש הקשר המרכזי בין הלקוחות לבין סוכנות הביטוח.
אחד מהתפקידים של רפרנט ביטוח הוא לייעץ ולסייע ללקוחות בנושאים שונים. זה עשוי לכלול הסבר על מדיניות הביטוח, בחינת הצרכים הפיננסיים והביטוחיים של הלקוח, המלצות על סוגי ביטוח או כל עזרה אחת הנדרשת במסגרת התפקיד. הרפרנטים מנהלים את כל ענייני המשרד ודואגים לביורוקרטיה המשרדית. בהתאם לכך, הם נדרשים להיכרות מעמיקה עם ניהול משרדי ביטוח ועם כל הפוליסות הקשורות לעולם הביטוח האלמנטרי.

קורס רפרנטים ביטוח כללי (אלמנטרי)

לימודי רפרנט ביטוח אלמנטרי

קורס רפרנט ביטוח אלמנטרי המוצע על ידי המכללה מתקיים במשך עשרים וארבע מפגשים בני ארבע שעות אקדמיות למפגש, סך הכל תשעים ושש שעות אקדמיות. הקורס מתמקד בנושאים רבים, לרבות ביטוח רכוש, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אחריות מקצועית, ביטוחי בריאות ועוד. במסגרת הקורס תחשפו למגוון התחומים השונים, ותרכשו ידע מקיף בנוגע לכל הביטוחים הכלולים במסגרת הביטוח האלמנטרי.

 

אפשרויות תעסוקה בסיום הלימודים


רפרנט ביטוח הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה, המאפשר לכם להשתלב בחברות ובסוכנויות הביטוח בתפקיד מאתגר ויצירתי. הרפרנטים אחראים על התפקוד התקין של המשרד, הם מבצעים את כל העבודות הלוגיסטיות והביורוקרטית עבור סוכני הביטוח. מדובר בעבודה משרדית הכוללת גם ניהול מלא של כל קשרי הלקוחות.
מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על קורס רפרנט ביטוח כללי במכללת אורין שפלטר? פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

© 2024 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.