לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר
משך הקורס
24 מפגשים בני 5 שעות
דרישות קדם
מיועד להורים ואלו שרוצים לסייע להורים

קורסים קרובים בהנחיית הורים NLP

תל אביב יום ג' ערב
21/01/2020
יום ג'
18:00-22:00
מרצה: חופית גנדי יצחק
תל אביב יום ד' (בוקר)
13/05/2020
יום ד'
09:30-13:30
מרצה: מור מלכה בנצ׳יק
תל אביב יום ב' (ערב)
25/01/2020
שבת
18:00-22:00
תל אביב יום ו'
18/12/2020
יום ו'
09:00-13:00

את קורס הנחיית הורים וילדים בשיטת NLP, יצרנו במטרה להנגיש את עולם התוכן המדהים הזה להורים, לאנשי חינוך ולמטפלים משפחתיים שרוצים לשדרג את ארגז הכלים שברשותם ולחולל תהליכי שינוי פנומנאליים בחייהן של משפחות. ע״י קורס אחד, ארוך ומשמעותי, אנחנו מכשירים אתכם מקצועית להפוך למומחים בתחום ה-NLP, כך שתדעו כיצד להנגיש את הגישה, המיומנויות והטכניקות להורים וילדים ולהוביל אותם לעבר שינוי משמעותי. 

 

הייחודיות שלנו

הקורס ייחודי מסוגו בארץ, משלב כלי NLP Master עם גישות חינוכיות חדשניות ומתקדמות ומבוסס כולו על מחקרים מתקדמים בפסיכולוגיה ומדעי המוח ומשלב מודלים ופרקטיקות שהוכיחו את עצמם עם מאות אלפי הורים וילדים ברחבי העולם. הגישה הטיפולית בנויה משלושה רבדים, שינוי בהורה, שינוי בילד ושינוי במערכת היחסים בין ההורה לילד. כך אנו מעניקים פיתרון הוליסטי שמוביל לתקשורת מעצימה, כנה ומחברת בתא המשפחתי כולו.

 
החזון שלנו

החזון שלנו בקורס הנחיית הורים וילדים בשיטת NLP, הוא לשנות את פני החברה כולה ולגדל כאן דור חדש של ילדים חיוביים ומועצמים, שמחר יגדלו להיות אנשים בעלי ביטחון ודימוי עצמי גבוה, שמאמינים בעצמם וחיים חיים של תשוקה ומשמעות, שיאהבו את מה שהם עושים, יחלמו בגדול ויגשימו בענק. אנו מאמינים שכל הורה הוא המטפל הטוב ביותר עבור הילד שלו ואצלו המפתח לשינוי שהוא מבקש עבורו. אנו יוצאים מנקודת הנחה שכל ילד הוא שיקוף מושלם לעולמם הפנימי של הוריו ובהינתן ההתבוננות הנכונה, הכלים המתאימים וההדרכה המקצועית, ניתן לשנות כל מערכת יחסים בין הורה לילד.

 

 

© 2024 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.