לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר
משך הקורס
40 שעות אקדמיות על פני 10 מפגשים
דרישות קדם
מיועד לסוכנים פנסיונים - שכירים ועצמאיים
צוות ההוראה
יואב הנגבי
קורס תכנון פנסיוני ופיננסי

בעולם תחרותי ומשתנה כמו שלנו, נותר מקום רק למקצוענים והמומחים שבינינו, אלה שיוכלו לתת ערך מוסף ללקוחותיהם. מכירות המדף הישירות והאינטרנטיות ילכו ויגדלו, ועל מנת לבדל את עצמנו ממתחרים אלה ואחרים, נהיה חייבים לתת ללקוח ערך מוסף.

סוכן שיכיר את עולם פוליסות המנהלים הוותיקות, קרנות הפנסיה השונות וקופות הגמל שבידי הלקוח, ותוך כדי גם ידע להציע תכנון פיננסי מתאים במסגרת המוצרים הזמינים, יוכל להגדיל את מכירותיו בצורה משמעותית ולהפחית את שיעורי הביטולים על ידי חיזוק הקשר עם הלקוח.

 

מטרת הקורס

 

בהיבט הפנסיוני - 

נלמד בקורס על המאפיינים של מוצרי חברות הביטוח לפי תקופות תחילתן, על מאפייני קרנות הפנסיה: התקציבית, הוותיקה והחדשה ועל מאפייני קופות הגמל. נכיר את היתרונות והחסרונות של פוליסות הביטוח הישנות, תוך השוואה לכלים חדשים, אותם ניתן להעניק למבוטח.

נכיר דוגמאות של תלושי שכר של מבוטחים שכירים, תוך איתור צרכים החבויים בתלוש, נכיר את פלטי המסלקה הפנסיונית ואת המידע שניתן להפיק מהמידע המסתתר במסלקה, בהר הביטוח ובדוחות השנתיים שהחברות מנפיקות. למעשה, הקורס מתאים לכל בעל רישיון פנסיוני שרוצה לספק ללקוחות את המטריה הפנסיונית הרחבה והמקצועית ביותר.

 

בהיבט הפיננסי –

נדון בכלים הפיננסים העומדים לרשות הסוכן, נכיר את מסלולי ההשקעה השונים תוך הבנה של צרכי הלקוח מבחינת מצבו רמות הסיכון, הנזילות וראיה כללית של ניהול ההון המשפחתי, כמו גם הסתכלות קדימה למועד הפרישה הצפוי והיכולת להמשיך לחיות ברמת חיים מספקת.

הקורס מעניק ידע תיאורטי וכלים מעשיים להבנה, ניתוח וניהול ההשקעות השונות בצורה מושכלת, תוך ניצול הטבות מס ושאיפה למקסם את שווי תיק הלקוח.

 

דגשים

- 10 מפגשים בני 4 שעות אקדמיות למפגש.

- ליווי בקבוצת וואטסאפ.

- שיעורי בית לתרגול עקבי אחרי כל שיעור.

- הקורס מוקלט ועולה לאתר הלימודים לצפייה.

 

 
 
© 2024 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.