לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

קבוצת אורין-שפלטר השכלה פיננסית בע"מ הינה המובילה בתחום ההוראה הפיננסית, עם דגש על נסיון של שנים בהכנה לבחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. הכירו את יועצות הלימודים שלנו, את המרצים ואת צוות ההנהלה

אודות המכללה הנהלה מרצים מובילים יועצות לימודים

על קבוצת אורין שפלטר השכלה פיננסית

אורין שפלטר הינה קבוצת ההשכלה הפיננסית המובילה והגדולה בישראל. הקבוצה בעלת שנים רבות של ניסיון הדרכתי ומוניטין בתחום ההוראה הפיננסית, ובפרט בתחום ההכשרות המקצועיות למבחני הרשות לניירות ערך, משרד האוצר, משרד התמ״ת וקורסי העשרה במוסדות פיננסיים. צוות המרצים שלנו פועל בגופים הפיננסיים המובילים בארץ, כגון הבנקים המובילים, מוסדות אקדמיים וחוץ-אקדמיים, מכללות פרטיות, בתי השקעות וחברות ביטוח ופנסיה רבות.

אנו באורין שפלטר מאמינים במוצר איכותי ועל כן שמים דגש רב על איכות ומקצועיות המרצים. מנהלי החברה הם גם המרצים המובילים במכללה ועל כן מחוברים למתרחש בכיתות ופועלים לשיפור מתמיד תוך הקפדה שבכל הקבוצות החומר המועבר אחיד וברמה הגבוהה ביותר. המרצים במכללה עוברים הכשרה ארוכה ומלאה ונבחנים לאורך הדרך על בסיס משובים ותוצאות הסטודנטים. אנו באורין שפלטר מציעים ליווי צמוד מתחילת הקורס ועד סופו, החל מהפגישה עם יועצת הלימודים בה מותאם לסטודנט מסלול הלימודים האופטימלי עבורו, ועד פרסום שחזורי הבחינות וההמלצות לערעורים.

מצאנו לנכון להדגיש כי בכדי לשמור על מגמת שיפור, מדי סמסטר מושקעים מאמצים רבים על מנת להתחדש בשיטות ובחומרי הלימוד. במסגרת ההתחדשות אנו מעדכנים את חומרי הלימוד, אתר האינטרנט ומערכי השיעור, באופן שוטף. בנוסף, ייחודיות החברה היא בכך שכל השיעורים מצולמים בווידאו ומופיעים באתר האינטרנט, דבר המאפשר לסטודנטים השלמת שיעורים מהבית או צפייה חוזרת בשיעור. מכללת אורין שפלטר שואפת לשיפור מתמיד וזאת על מנת לשמור על אחוזי המעבר הגבוהים בישראל.

 

 

החזון של הקבוצה

הארגון שם לו למטרה להגדיל את המודעות הפיננסית של הציבור הישראלי תוך הקניית כלים לניהול נכון של ההון האישי והחיסכון הפנסיוני. ובכך להביא לשיפור רמת החיים והגדלת הסכום הנצבר לעת זקנה. בתוקף היותו הגוף המוביל בתחום הכשרת עובדים בתחומים פיננסיים, הארגון רואה עצמו מחוייב לספק לעוסקים בתחום, כלים וידע לשימור והשבחת רמתם המקצועית.

קבוצת אורין שפלטר צועדת קדימה, עם חזון ברור וארוך טווח, עם חוזק פיננסי ובמטרה ברורה: לבנות עסקים מצליחים, מובילים, ויוצרי ערך למען המשקיעים, הלקוחות, העובדים והקהילה.

 

למה ללמוד באורין שפלטר?

• אחוזי המעבר בבחינות הגבוהים בארץ.

• מחלקת השמה עם משרות נחשקות מכל חברות הביטוח, בתי ההשקעות והבנקים המובילים במשק.

• המרצים המובילים והמקצועיים ביותר בכל קורס.

• חומרי הלימוד ברמה הגבוהה ביותר.

• פתרונות מצולמים של מבחנים ושאלות מחוברת התרגול לצפייה דרך אתר האינטרנט.

• סיכומי שיעור מצולמים וערוכים לפי נושאים.

• הרצאות מצולמות לצפייה דרך אתר האינטרנט.

• קורס חוזר אינטרנטי חינם.

• קורסי העשרה והכשרות בתחום שוק ההון.

• יחס אישי וחם לאורך כל הדרך.

• כי ב-א-מ-ת אכפת לנו ואתם תרגישו את זה!

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.