לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

קבוצת אורין-שפלטר השכלה פיננסית בע"מ הינה המובילה בתחום ההוראה הפיננסית, עם דגש על נסיון של שנים בהכנה לבחינות הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. הכירו את יועצות הלימודים שלנו, את המרצים ואת צוות ההנהלה

אודות המכללה הנהלה מרצים מובילים יועצות לימודים

על קבוצת אורין שפלטר השכלה פיננסית

קבוצת אורין שפלטר היא קבוצת ההשכלה הפיננסית המובילה והגדולה ביותר בישראל. לקבוצה ניסיון רב וידע בשלל תחומים בעולם ההוראה הפיננסית, כולל הכשרות מקצועיות למבחני הלשכה של גופים כמו משרד האוצר, הרשות לניירות ערך, משרד התמ"ת וקורסי העשרה שונים במוסדות פיננסיים. המרצים של אורין שפלטר פועלים בכמה מהגופים הפיננסיים המובילים בישראל, כמו בתי השקעות, חברות פנסיה גדולים, מוסדות לימוד וכמובן – הבנקים. לקבוצה שני קמפוסים גדולים ומרשימים. בתל אביב, הקמפוס יושב ברחוב יגאל אלון המרכזי, ובחיפה הוא נמצא בצ'ק פוסט, בכתובת ההסתדרות 80 בעיר.

הדבר החשוב ביותר עבור קבוצת אורין שפלטר הוא המוצר האיכותי. זה מתחיל במרצים ברמה הגבוהה ביותר, ועובר למעטפת שירותים איכותים לכלל הסטודנטים. גם מנהלי הקבוצה הם מרצים במכללה, וניתן לראות שהם מחוברים מאוד לתוכן ולסטודנטים עצמם. באמצעות מנהלי הקבוצה, שנמצאים בכיתות, ניתן לשפר את המוצר, באמצעות טיפוח הכיתות, הקשר בין הצוות לסטודנטים וכמובן שדרוג התוכן. המטרה היא להעביר תוכן אחיד ועדכני לכל סטודנט וסטודנט, בכל קורס בו הוא נמצא. המרצים נבחנים באופן קבוע על ידי הצוות ואפילו על ידי משובים שניתנים לתלמידים, כדי לשמור על הרמה הגבוהה. הליווי שמציעים בקבוצה מתחיל מהפגישות ההכוונה והקבלה לקורס, ועד למוכנות הסופית ליציאה למבחנים הרלוונטיים, כולל נושא הערעורים.

בקבוצה אורין שפלטר יש דגש גם על התחדשות ושדרוג השיטות וחומרי הלימוד. החומרים מתעדכנים כדי להיות רלוונטיים יותר, ואף עולים לאתר האינטרנט של המכללה, כדי לתת לסטודנטים אפשרות ללמוד מהבית ולחזור על החומר. בקבוצה שואפים לשמור על הסטטיסטיקה לפיה הסטודנטים שלה עוברים באחוזים הגבוהים ביותר בישראל את המבחנים הרלוונטיים שלהם.

החזון של אורין שפלטר הוא להגדיל את המודעות הפיננסית של הציבור הישראלי, תוך הקניית כלים לניהול נכון של ההון האישי והחיסכון הפנסיוני. פעולות שכאלו יביאו לשיפור רמת החיים והגדלת הסכום בעת היציאה לפנסיה. בתור הגוף המוביל בהכשרת עובדים בעולם הפיננסי בישראל, הקבוצה רואה עצמה אחרית לספק עובדים איכותיים בתחום, וכן ידע לשימור והשבחת רמתם המקצועים. לקבוצה חזון ארוך טווח, עם עמידות פיננסית, וזאת במטרה לבנות עסקים מצליחים ובולטים בישראל למען העובדים, הלקוחות והקהילה כאחד.

© 2024 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.