לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

קורס תכנון פרישה מכשיר יועצי מס, רואי חשבון ואנשי מקצוע שונים מתחום הפיננסים כיועצי פרישה מומחים. הקורס המקוון שלנו במכללת אורין שפלטר, מתאים עבור כל מי שמעוניין ללמוד את התחום ולהתמחות באחד המקצועות הרווחיים ביותר בשוק.
הלימוד המקוון הפך בשנה האחרונה, לכלי היעיל ביותר ללימוד בתנאים של מגפת הקורונה וההגבלות של הממשלה על מפגשים פרונטליים.

הקורס המקוון שלנו אמנם מילא תפקיד מרכזי בשנה האחרונה, אבל הוא פרי תכנון של שנים רבות ולא תוצר של המציאות העכשווית. קורסים מקוונים או היברידיים הם חלק משמעותי מהלימוד, בעולם שבו לא לכל אחד יש זמן ללימודים תובעניים ביחד עם עבודה במשרה מלאה. את קורס תכנון הפרישה און ליין שלנו ניתן להתחיל בכל זמן. הקורס המקיף שלנו ניתן על ידי המכללה לתכנון פרישה ולפיננסים שהוקמה על ידי אנשי מקצוע מהמובילים ביותר בתחום. בסיום הלימודים הסטודנטים שלנו יקבלו תעודת בוגר הסמכה בתכנון פרישה. התעודה שלנו היא כרטיס הכניסה הטוב ביותר בדרך להשתלבות בשוק העבודה.

קורס תכנון פרישה מקוון לימודים במשרה מלאה
קורס תכנון פרישה מקוון מכיל את כל החומר הנדרש בשביל להיות יועצי פרישה מומחים. אנחנו לא מדלגים על אף שלב בתהליך ההתמחות ומעניקים לסטודנטים שלנו את הטוב ביותר הניתן. צוות ההוראה שלנו כולל אנשי מקצוע מהמעלה הראשונה שעובדים כיועצי פרישה כבר שנים רבות. אנחנו שמים דגש מיוחד על הפן המעשי אך לא מוותרים על הלימוד העיוני. השילוב המיוחד בין שני הרבדים מאפשר לכם לקבל את הטוב ביותר משני העולמות. ההכשרה שלנו מכשירה אתכם ישירות לשוק העבודה. מייד לאחר הקורס תוכלו להשתלב כיועצי פרישה ולהוסיף את המקצוע הנחשק לעסק שלכם. ייעוץ פרישה הוא תוספת מכובדת של הכנסה חודשית, במיוחד בימים אלו זהו קרש הצלה לרבים מהעסקים הפעילים.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.