לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

חיתום לימודים
משרות חתמות וחתמים בחברות ביטוח מתאפיינות בשכר נאה מהיום הראשון בעבודה, ביציבות תעסוקתית (איכות חשובה מאוד במציאות התזזיתית שבה אנחנו חיים), בסביבת עבודה מטופחת ובהזדמנויות רבות לקידום. יתרון משמעותי נוסף של מסלול קריירה זה הוא שניתן להגיע אליו תוך זמן קצר מאוד: לימודי חיתום במכללת אורין שפלטר נמשכים 15 חודשים בלבד עם מפגש שבועי אחד (בן 4 שעות), ובנוסף, בחלק מהמקרים תוכלו להתחיל לעבוד בחברת ביטוח גדולה כבר במהלך הקורס – וזאת הודות להסכמים ולקשרי העבודה של המכללה עם כל חברות הביטוח המובילות בישראל (שומרה, פסגות, הראל, איילון, כלל, מנורה, מגדל, פניקס ועוד).

סיבה טובה נוספת לכך שעבור המעוניינים להגיע לעבודה במחלקת חיתום לימודים באורין שפלטר הם הבחירה הנכונה היא הניסיון הרב של צוות המרצים בהכשרת נשות ואנשי מקצוע. גם תוכנית הלימודים הינה פרקטית מאוד באופייה, וכוללת ידע חיוני לגבי מגוון רחב של סוגי ביטוחים (רכב, דירות, רכוש, בריאות, ביטוחים סיעודיים, ביטוחים הנדסיים, ביטוחים עסקיים ואחרים), סדנאות שונות, סימולציות ועבודה מעשית על התוכנות של חברות הביטוח – כך שמובטחים לכם הן סיכוי גבוה מאוד למצוא עבודה משתלמת והן קליטה קלה ומהירה בחברת הביטוח שבה תבחרו לעבוד. עוד כדאי לדעת כי ניתן לעבוד כחתמים וחתמות גם במשרת אם (8:00-15:00) וליהנות מאחר צהריים פנוי בכל יום.

ללימודי חיתום באורין שפלטר אין תנאי קבלה. אין גם צורך בידע מוקדם או ניסיון ספציפי – כל אחד וכל אחת יכולים לעבוד במחלקת חיתום בחברת ביטוח (וגם במחלקות הביטוח של הארגונים הגדולים במשק), שכן הצוות המיומן של אורין שפלטר מוביל את כל התלמידים, בלי קשר לנקודת המוצא שלהם, לקו הגמר של הקורס כך שהם יגיעו אליו עם כל היכולות הנדרשות להצלחה בקריירה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.