לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

ייעוץ משכנתאות הוא אחד המקצועות שהתפתחו מאוד בשנים האחרונות. כיום, יועצים מקצועיים הם מצרך מבוקש בשוק העבודה. יועצי משכנתאות עוזרים לאלפי לקוחות מדי שנה, להשיג את התנאים האידיאליים להלוואה. היועצים מנסחים עבור הלקוחות את הבקשות לבנקים, ובונים עבורם את תמהיל המשכנתא המתאים.


אחד הדברים המשמעותיים ביותר בתחום, היא התאמת הייעוץ ללקוח. בהתאם לכך, יועצי משכנתאות צריכים לעבור עם הלקוחות על כל ההכנסות וההוצאות שלהם, ולראות מהו גודל ההחזר החודשי האפשרי עבורם.

קורס ייעוץ משכנתאות עלות


ייעוץ משכנתאות נלמד במסגרת המכללות השונות ברחבי הארץ. העלויות עבור הקורסים השונים, משתנות בין מכללה למכללה, בהתאם לתוכנית לימודים מקוונים. אצלנו במכללת אורין שפלטר, אנחנו מלמדים כבר שנים רבות קורס מקיף בתחום המכשיר אתכם מעשית לעבודה עם לקוחות. במידה ואתם מעוניינים בהצעת מחיר מדויקת בנוגע לקורס ייעוץ משכנתאות, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו אל יועצי הלימודים של המכללה. צרו איתנו קשר עוד היום ותקבלו מידע מדויק על המחיר ועל אופני התשלום האפשריים.

ייעוץ משכנתאות, הכשרה לעבודה עם לקוחות


אחד הדברים הכי משמעותיים אצלנו במכללה הוא צוות ההוראה שלנו. אנחנו עובדים עם אנשי מקצוע מעולים בתחום המשכנתאות ובתחומים משיקים, ומעניקים לכם ידע מעשי ממקור ראשון. בנוסף לכך, במהלך הקורס תלמדו איך לטפל בכל סיטואציה שתתקלו בה בעתיד במהלך העבודה. בעזרת סימולציות ותיאורי מקרים נכשיר אתכם בצורה מלאה לעבודה עם לקוחות. כמו כן, במהלך לימודים אונליין תתנסו בחישובים באמצעות מחשבוני משכנתא וזכאות ותתלוו לפגישת ייעוץ באחד הבנקים המובילים בארץ. אצלנו תרכשו ידע תיאורטי ומעשי ברמה הכי גבוהה שניתן, ידע שישרת אתכם לאורך כל הדרך המקצועית שלכם.


מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על תוכנית הלימודים שלנו בייעוץ משכנתאות? פנו אלינו עוד היום אל יועצי המכללה.

 
© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.