לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

המילה משכנתא מפחידה הרבה מאוד אנשים, אך חשוב לדעת שהשד הוא לא כל כך נורא, אם מבצעים את התהליך בצורה נכונה. מרבית האנשים לא אוהבים לשלם על ייעוץ מכל סוג, אם כי יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע המסוגל לחסוך לכל לווי המשכנתא הרבה מאוד כסף. באמצעות תוכנית משכנתא נכונה ומשא ומתן נכון, אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף בראייה של 20 או 30 שנים קדימה, ולכן זהו תחום מבוקש מאוד, אליו גם רוצים להיכנס הרבה אנשים. המשכנתא היא אינה טרנד חולף ולכן, הצורך תמיד קיים.

הדרך להיכנס לתחום ייעוץ המשכנתאות היא נוחה יותר מאשר בעבר. כיום, ניתן לקחת קורס ייעוץ משכנתאות אונליין ולקבל הכשרה ברמה גבוהה, דרך המחשב הביתי. הלימודים הפרונטליים מפנים אט אט את מקומם לטובת הקורסים המקוונים, מכיוון שכך ניתן ללמוד בצורה טובה יותר, בקצב ובזמן הנכון, ללא צורך לבזבז זמן וכסף בהגעה לשיעורים. האיכות של לימודי תעודה מקוונים נמדדת ביכולת של המרצה להעביר את התוכן בצורה נכונה, וכן להתייחס ספציפית לכל סטודנט בזמן הנכון, וזה משהו שעושים בצורה טובה מאוד במכללת אורין שפלטר, שהיא המכללה המקצועית המובילה בישראל בתחומי הכלכלה השונים, לרבות תחום ייעוץ המשכנתאות.

עולם רווחי, מבוקש ומכובד

במכללת אורין שפלטר נמצאים אנשי המקצוע האיכותיים ביותר בישראל בתחום ייעוץ המשכנתאות, והם משתלבים בצורה אידאלית במערכי השיעור המקוונים של המכללה. כל השיעורים והתרגילים מצולמים, מוקלטים ומועלים לאתר המכללה, שכולל ממשק נוח וקל לתפעול. הסטודנטים מקבלים את התוכן העדכני והנכון ביותר, ויכולים להיכנס לעולם שהוא רווחי מאוד, מבוקש ומכובד. עולם המשכנתאות והעולם הטכנולוגי הם שני עולמות שצועדים יחדיו אל העתיד, ובאורין שפלטר יודעים כיצד לבצע את החיבור הזה בצורה הטובה ביותר לטובת הסטודנט.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.