לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

למרות כל המשברים של השנה וחצי האחרונות תחום הנדל"ן נמצא בצמיחה. אחרי ירידה בהיקף המכירות, אנחנו נמצאים שוב במגמת עלייה. השקעות נדל"ן הן אחד התחומים הכי יציבים ובהתאם לכך רבים מעוניינים להשתלב בתחום. אחד המקצועות הכי מבוקשים הוא תיווך נדל"ן. מתווכים מקצועיים יכולים להרוויח סכומים משמעותיים על כל עסקה. בהתאם לכך הם חייבים להכיר לעומק את התחום ואת כל האופציות להשקעה. במכללה שלנו יש לנו מסלול מיוחד של קורס תיווך נדל"ן בצפון לטובת תושבי האזור. 

לימודי תיווך נדל"ן מכשירים אתכם לעסוק באופן מקצועי בכל רבדי המקצוע. במהלך הקורס תלמדו על יזמות נדל"ן, תיווך מקרקעין ושיווק נכסים. כמו כן נלמד לעומק על נושא פינוי בינוי ותמ"א 38. בנוסף לכך נעבור על כל הרגולציות והחוקים הנוגעים לתחום ונתמקד בנושאים רבים נוספים. בקורס תיווך נדלן במכללה תלמדו את כל הידע הבסיסי והמעשי לקבלת ניסיון בתחום. המטרה שלנו היא להקנות לסטודנטים ידע מעשי, שיכשיר אתכם מיידית לעבודה בתחום. בנוסף לקורס עבור מתווכי נדל"ן יש לנו אופציות אחרות ללימודים. כולל קורס נדל"ן בסיסי הסוקר את כל אופציות הפרנסה שיש לכם בתחום.

לימודי נדל"ן 

לימודי נדל"ן אצלנו במכללה מיועדים עבור אנשים רוצים להכיר את התחום. אנחנו מקנים לכם את כל הידע הנדרש בשביל להבין לעומק את עולם ההשקעות. ולכן בנינו עבורכם קורס השקעות נדל"ן מקצועי ומקיף שמועבר על ידי מיטב המרצים בתחום. במהלך הקורס נלמד על מימון עסקאות ועל כל נושא המיסוי. כמו כן נעבור על כל האופציות השונות להשקעה, משרדים, בתי מגורים, קרקעות ואופציות אחרות נוספות. השיעורים המעשיים שלנו יעזרו לכם למצוא את אפיקי ההשקעה המתאימים ביותר עבורכם. המרצים שלנו הם אנשי מקצוע שחולקים עם הסטונטים את הידע הנרחב שצברו במהלך השנים. 

רוצים לשמוע פרטים נוספים על תוכנית הלימודים שלנו? אל תהססו לפנות אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.