לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

לימודי קורס ייעוץ השקעות במכללת אורין שפלטר נלמדים בקצב שלכם. הלימודים נמשכים כשנה וחצי עד שנתיים בהתאם לקצב שמתאים לכם. הקורס מיועד עבור עובדי בנקים או בתי השקעות אבל הוא פתוח לכל אחד שמעוניין ברכישת מקצוע או בשינוי תעסוקתי. אפשרויות התעסוקה בתחום רבות ומגוונות והן כוללות, עבודה כיועץ השקעות במסגרת הבנקים השונים או עבודה כעצמאי. אנחנו מציעים במכללה קורס מורחב הכולל גם ניהול תיקים. במסגרת הלימודים תוכלו לבחור במסלול המתאים עבורכם.
ייעוץ השקעות הוא מקצוע אובייקטיבי בוא אתם עוזרים ללקוחות שלכם להגיע אל ההחלטה הנכונה. ניהול תיקים כולל גם ביצוע של פעולות עבור הלקוחות. מנהל תיקים יכול לנהל את השקעותיהם של הלקוחות, לבצע פעולות קנייה ומכירה של ניירות ערך בהתאם לשיקול דעתו ולתיאום עם הלקוחות. מקצוע נוסף שניתן לשלב אותו בתוכנית הלימודים, הוא משווק השקעות. המשווק עובד בדרך כלל בבית השקעות ומשווק את המוצרים ליועצי משכנתאות בבנקים ולקוחות פרטיים.
אם אתם רוצים לדעת פרטים נוספים על העלות של הקורס ועוד פרטים נוספים נדרשים. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו באופן אישי. כל תוכנית כרוכה בעלויות מתאימות בהתאם להיקף ולזמן הלימודים.

יועץ השקעות, משווק השקעות, מנהל השקעות תנאי שכר
יועץ השקעות מתחיל בדרך כלל עם משכורת של 8000 ש"ח וכאשר הוא רוכש וותק וניסיון הוא יכול להגיע לשכר של 16,000 ש"ח. משווק השקעות מתחיל עם שכר של 8000 ש"ח והוא יכול להגיע לתנאי שכר של 20,000 ש"ח בחודש, זאת ללא בונוסים ועמלות. מנהל השקעות מתחיל עם שכר של 10,000 ש"ח והוא יכול להגיע לשכר של עד 24,000 ש"ח בחודש למנהל השקעות בכיר ו-35,000 ש"ח עבור מנהל מחלקת השקעות.
תנאי השכר הם לא הקריטריון היחיד לבחירה במקצוע, כל אחד צריך לבדוק לעומק איזה מסלול מתאים ביותר עבורו והיכן הוא יכול לנצל את הפוטנציאל שלו בצורה הכי טובה.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.