לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

למעבר לדף קורס ייעוץ המשכנתאות, הכולל את כל הפרטים הרלוונטיים אודותיו, לחצו כאן

 

למידע עבור לימודי משכנתאות צרו עימנו קשר: 074-757-9813

היעוץ הנכון, בזמן הנכון

מעטים הם האנשים שיכולים לרכוש בית בישראל ללא לקיחת משכנתא. כמעט כל משפחה נעזרת בבנקים על מנת להצליח להשלים את רכישת הדירה, וידוע לכל שתחום המשכנתאות הוא הרווחי ביותר לבנקים בישראל. לקיחת משכנתא היא סוג של אומנות, בגלל שיש הרבה מאוד פרמטרים שמרכיבים את ההחזר ולכן רבים מעדיפים לבחור מומחה בייעוץ משכנתאות שיסייע להם. באמצעות משכנתא טובה אפשר לחסוך הרבה מאוד כסף, ולכן, שווה מאוד להתייעץ עם יועץ איכותי.

קורס ייעוץ משכנתאות אונליין

באורין שפלטר מכשירים את יועצי המשכנתא של העתיד, כאשר הם מספקים להם מסלול מקוצר ואיכותי שעוזר להם לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחות שלהם. יועץ משכנתא טוב הוא כזה שמחזיר את ההשקעה בו, ולצד התוכן האיכותי והמרצים הבולטים בישראל, באורין שפלטר נותנים לסטודנטים את כל הכלים.

אם אתם מעוניינים להיכנס לעולם ייעוץ המשכנתאות וללמוד את התחום, צרו איתנו קשר עוד היום - 074-7579823


שלא כמו מקצועות רבים
, לימודי ייעוץ משכנתאות אינם דורשים השכלה גבוהה או הסתבכות עם פסיכומטרי כדי ללוות נוטלי משכנתאות בדרך לחלום. כיום נדרשים לימודי ייעוץ משכנתאות קצרים יחסית, ובהמשך פתיחת עסק עצמאי וגיוס לידים חמים כדי להגיע לשכר גבוה, וברוב המקרים גבוהה יותר מיועץ השקעות בבנק או בחברת השקעות. לצד כל אלה, נראה כי ישנה מגמת עלייה ברכישת דירות בארץ, למרות מחירי הדיור הגבוהים. אפשר להאשים את התכנית למשתכן, את הריבית הנמוכה ואולי גם את יוקר המחייה המאלץ אנשים לבצע סקר שוק מוקפד יותר מול הבנקים טרם הרכישה הגדולה של חייהם. צעירים רבים ראו בתחום פוטנציאל רווחי ובחרו להירשם לקורס ייעוץ משכנתאות על מנת להתמקצע בתחום ולהתחיל להרוויח. 

רק בכדי לסבר את האוזן, כבר באמצע שנת 2018 נלקחו מהבנקים משכנתאות בהיקף של מיליארדי שקלים, והממוצע עומד על כ750 אלף שקלים להלוואה. הצפי בשנת 2019 הוא עלייה של 20% מאשתקד. גם בשנת 2017 הנתונים היו מפתיעים - אז נלקחו משכנתאות בשווי של 53 מיליארד שקלים שנתי ובממוצע של 661 אלף שקלים למשכנתא! אלפי האנשים שלקחו משכנתאות זקוקים לאדם מהימן שיהיה עבורם לעזר דווקא ברגעים הקריטיים, וכמובן יחסוך להם הרבה כסף.

לימודי ביטוח


ידע הוא הנשק היחיד מול הבנקים הגדולים

נוטלי משכנתאות נכנסים באופן טבעי לרשת ומתחילים ללמוד את התחום לבדם. אך כידוע רשת האינטרנט מוצפת מידע, כאשר רוב המידע הוא 'בחסות' הבנקים העומדים מאחורי ההלוואות. בנקים מעוניינים למכור ללקוחותיהם את התכנית הטובה עבורם, כאשר לא כל מסלול יתאים לכל אחד. בכל בנק ישנו יועץ משכנתאות שתפקידו לתת הסבר על התמהיל הרצוי, אבל בסופו של דבר האינטרס של היועץ לשווק ללקוח את המוצר של הבנק אותו הוא מייצג.

נוטלי משכנתאות מבינים שיועץ משכנתאות חיצוני מהווה 'נשק' הטעון מידע מקצועי מול הבנקים, אותו מידע שיוכל לחסוך להם סכומים גבוהים אותם יהיה עליהם לשלם למשך כמה עשורים, ולכן הם ישלמו כל סכום כדי להבטיח לעצמם חיסכון עצום לטווח הארוך. על פי הערכה כ- 40% מנוטלי המשכנתאות נעזרים ביועץ פרטי טרם נטילת המשכנתא. היועץ מייעץ לנוטלי משכנתאות איזה מסלול הוא הכדאי עבורם, כך למשל זוג צעיר המתכנן הרחבה של המשפחה בעתיד, או זוג סביב גיל חמישים המעוניין לשפר דיור - לכל אחד מהם מתאים מסלול שונה אותו יתאים להם יועץ המשכנתאות.

 

לימודי יעוץ השקעות לנשים

 

ללמוד ייעוץ משכנתאות במכללה ששמה את התלמידים במרכז

אורין שפלטר, היא אחת המכללות המובילות בישראל ללימודי שוק ההון, ההוראה הפיננסית והביטוח, בשיתוף עם חברת יועצי משכנתאות המובילה בתחום, לאחרונה פתחו את שעריהן ללימודי ייעוץ משכנתאות, וזאת בשל הביקוש העצום בשוק. לדברי רפאל שחור העוסק בתחום המשכנתאות כבר מספר שנים, ואחד ממייסדי התכנית "מדובר בתחום חדש יחסית הפותח דלתות לצעירים או לאנשים המחפשים קריירה שנייה, ולאפשר להם לעבוד כעצמאיים במקצוע רווחי עם סיפוק. בתום הלימודים הם יוכלו לשמש כעוגן איתן לנוטלי משכנתאות ולחסוך להם כספים רבים".
וכך, יצרה המכללה קורס ייחודי בתחום אשר נותן לסטודנטים במכללה את האפשרות ללמוד במכללה עצמה או לרכוש קורס ייעוץ משכנתאות אונליין אשר זמין לתלמידים בכל זמן ובכל מקום.

 
אז כמה באמת מרוויח יועץ משכנתאות?

יועץ משכנתאות הוא תפקיד המשלב סיפוק אדיר וכסף טוב. יועץ טוב יוכל לחסוך ללקוח שלו כ10-15% מסך ההלוואה, הווה אומר שהתייעצות עם יועץ מוסמך חוסכת עד עשרות אלפי שקלים! בוגרי הקורס יוכלו ליהנות מעצמאות כלכלית, ואפילו לשלב את עבודת הייעוץ כקריירה שנייה. העמלה בגין ייעוץ משכנתאות נעה בין 6-12 אלף שקלים! בחישוב פשוט, 2-3 לקוחות בחודש ואתם מסודרים. מובן שהשוק הוא בלתי נגמר, שהרי כל אדם שקונה בית או ממחזר משכנתא זקוק לשירותיו של יועץ משכנתאות שיטווה עבורו את הדרך אל החלום.

 

שאלות נפוצות:

1. מה אחוז האנשים שלוקחים משכנתא מרכושי הדירות?

80% מרוכשי הדירה היחידה, ולמעלה מ50% מהמשקיעים

2. מה היה היקף המשכנתאות בשנה האחרונה?

59.8 מיליארד שקל (לא כולל מיחוזרי) - כלומר, רק כסף חדש מהבנקים הוציאו

3. מה הממוצע של גודל המשכנתתא?

כיום 840 א (אמצע 2018 היה 670 א, קפיצה משמעותית מאוד).

4. כמה אחוז הון עצמי צריך?

דירה יחידה - 25% , במחיר למתשכן - מספיק 10% \ 100 אש"ח.

5. כמה בנקים נותנים משכנתא ? מי הם? מי הגדול ביותר

10 גופים מוכרים ומאושרים. בנק מזרחי כעת המוביל, כ-40%

6. איזה מסלולים קיימים ?

יש כיום 32 מסלולים במשכנתא.

7. כמה יועצי משכנתאות יש בישראל ?

יש למעלה מ100 חברות. ואולי עוד כמה לא רישמים\מוכרים.

8. כמה חברים באיגוד?

האיגוד - לא רלוונטי (יש שם כ60-70 חברים, זה משתנה, ויש הרבה שהם בתחיל הדרך ומבטלים לאחר שנה).

9. מה השכטר טרחה הממוצע ליועץ משכנתאות ?

השכר הממוצע לתיק פשוט - 6500 / 1 % מסך ההלוואה.

10. מה צריך בשביל לבדוק זכאות?

בשביל לבדוק זאות לקבלת משכנתה , נדרשים לעמוד ראשית בכללי בנק ישראל (4 עיקריים = "ארבעה שומרי הסף".) וביעדים של כל בנק.

11. מה זה אישור עקרוני למשכתנא ? ולמה כמה זמן זה רלוונטי?

אישור עקרוני - הוי אומר שאפשר לחתום על רכישה, ןהבנק המאשר מחוייב להעמיד לך את סכום האשראי שכתוב באישור, ואינו יכול לחזור בו ממנו למשך 3 חודשים.
אלא אם : הלקוח הוגבל, הפסיק לעבוד ואירוע בסדר גודל כזה....

12. מה ההבדל בין משכנתא להלוואה ?

משכנתה - עד 30 שנה, הלוואה עד 7-8. משכנתה ריביות נמוכות יותר

 

 

יועץ משכנתאות לימודים

מקצועות לימוד רבים הם אינם פרקטיים ולמעשה, מאוד כלליים ותאורטיים. יש הרבה אנשים שמסיימים תואר ולא כל כך יודעים לאן לפנות ומה לעשות, למרות תארים מאוד ארוכים. באורין שפלטר המצב הוא שונה לחלוטין, הסטודנטים מקבלים תארים מאוד ממוקדים, תארים פרקטיים ומקצוע בו אפשר לצאת ולעבוד כבר במהלך התואר. תחום המשכנתאות, למשל, הוא מאוד פרקטי ומבוקש, שכן כמעט כל מי שקונה דירה בישראל צריך לקחת משכנתא. משכנתאות נוטות להפחיד הרבה מאוד אנשים, שלא מבינים בתחום ובצדק. כאשר מבצעים את התהליך של לקיחת משכנתא בצורה לא נכונה, אפשר להפסיד עשרות אלפי שקלים.יועצי משכנתאות איכותיים יכולים להוזיל את המשכנתא בעשרות אחוזים ולחסוך ללקוחות שלהם גם בהחזר החודשי וגם בסכום הכללי בתום תקופת ההלוואה. העבודה של יועץ משכנתאות היא אינה פשוטה, והוא צריך להתמודד עם מספר אלמנטים הן מקצועיים והן בין אישיים. הוא צריך לבחון את המשפחה, לנתח אותה ולבצע תחזיות רלוונטיות לגבי ההכנסות וההוצאות שלה. לאחר מכן, הוא צריך להתמודד מול הבנקים ולבחור את המסלול הטוב ביותר, שכן יש הרבה מאוד אפשרויות. משכנתא בנויה ממדדים שונים, מט"ח ועוד הרבה אלמנטים שרק יועץ משכנתאות טוב יכול לעזור להתמודד איתם בצורה אידיאלית. קבלו תשובת והמלצות לעירור.

ממוקד ויעיל

עבור יועץ משכנתאות לימודים חייבים להיות ממוקדים ויעילים. הלימודים באורין שפלטר הם גם קצרים (כשנה וחצי עד שנתיים בלבד), גם ברמה גבוהה, וגם כאלו שמאפשרים לנצל את הזמן בצורה אידיאלית, עם עבודה במקביל למסלול הלימודים. למעשה, באורין שפלטר עושים מאמץ גדול לעודד את הסטודנטים לעבוד תוך כדי התואר, מה שמאפשר לצבור ניסיון וידע במקביל לחומר העיוני במכללה. מה זה חיתום אלמנטרי? יועצי משכנתאות הם אינם זולים, אך בניגוד להרבה השקעות, הם מחזירים את הסכום שמשולם עליהם במהרה.

© 2023 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.