לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

יועץ משכנתאות הוא אחד המקצועות שצברו הכי הרבה תאוצה בשנים האחרונות. לקיחת משכנתא הצעד המשמעותי ביותר של כל זוג צעיר בתחילת דרכו, מלווה בחששות רבים ובחוסר ידע. התוכניות השונות ושיעורי הריבית על כל תכנית, מקשים על מי שאינו איש מקצוע מיומן לקבל את ההחלטה הנכונה. יועץ משכנתאות עוזר למשפחה לתכנן את המשכנתא בצורה נכונה בהתאם לצרכים שלהם. ייעוץ מקצועי עוזר לזוגות רבים למצוא את התוכנית המתאימה ביותר עבורם ואת התנאים הנוחים שהם יוכלו לעמוד בהם בבטחה. בשנים האחרונות כל זוג שפונה לבנק לשם לקיחת משכנתא לא מוותר על יעוץ איכותי.
לימודי ייעוץ משכנתאות בצפון במכללת אורין שפלטר מאפשר לכם ללמוד מקצוע נחשק עם הכנסה יציבה. אין צורך בלימודים קודמים את כל הידע הנדרש אתם רוכשים אצלנו בקורס. לאחר הלימודים תוכלו בקלות לפתוח עסק כעצמאים תוך כדי גיוס לידים חמים לצבירת לקוחות. הקורס שלנו מלמד אתכם לעומק את תחום המשכנתאות ומעניק לכם כלים מעשיים בשביל לקדם את עצמכם בצורה יעילה. הדגש הוא על חומר עיוני הנלמד בצורה מעשית ומכין אתכם לשוק העבודה.

קורס יועץ משכנתאות בצפון

ייעוץ משכנתאות בדרך אל ההחלטה הבטוחה
ייעוץ משכנתאות עוזר לזוגות רבים להתמודד מול הבנקים, בדרך אל העסקה הטובה ביותר עבורם. אנשים מוכנים להשקיע המון כסף על ייעוץ מקצועי, שיכול לחסוך עבורם אלפי שקלים בתשלומים השנתיים של המשכנתא. לקיחת משכנתא הוא צעד משמעותי לשנים רבות והשקעה משתלמת בתחילת הדרך היא הצעד הנכון עבור רבים מהלווים. בשביל לבוא מוכן מול הבנקים ולדעת לנהל את המשא ומתן בצורה יעילה רבים מהלווים פונים אל יועץ משכנתאות עצמאי בשביל לקבל את ההצעה הטובה ביותר עבורם. יועצים איכותיים שלמדו אצלנו במכללה מוצאים את עצמם בסיום הלימודים עם פרנסה יציבה ומעגל לקוחות שהולך וגדל מדי שנה.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.