לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

קורס השקעות נדל"ן בחו"ל במכללת אורין שפלטר הוא הדרך הבטוחה להשקעה מניבה. בשביל להשקיע בצורה מקצועית בנדל"ן, צריך ללמוד לעומק את התחום ולהבין איך לנתח עסקה וכמובן את יסודות הנדל"ן. כל עסקת נדל"ן שעומדת לפניכם, מכילה יתרונות רבים אבל גם המון חסרונות. החסרונות של העסקה יכולים לעלות לכם בהפסדים כספיים ניכרים.
בקורס השקעות נדל"ן נלמדים כל הכלים הנדרשים בשביל לזהות עסקה בטוחה. הדגש שלנו על השקעות מעבר לים, מתאים במיוחד עבור אנשים שמוכנים לחשוב בגדול.
תחום השקעות הנדל"ן במיוחד באירופה ובארצות הברית, הוא נושא חם מאוד בשוק. ערים מרכזיות כמו ברלין או לייפציג בגרמניה כמו ערים רבות ברחבי אירופה הפכו להיות יעד מבוקש עבור ישראלים. בארה"ב שם השוק הוא אינסופי ישראלים רבים טובעים בתוכו, אנחנו נעזור לכם לשחות בו בבטחה.

קורס יזמות נדל"ן הדרך הבטוחה להצלחה
הקורס המקיף שלנו מכין אתכם בצורה מלאה לשוק העבודה. הקורס מתאים עבור יזמים מתחילים המעוניינים לקבל כלים נוספים להצלחה ועבור כל מי שמתעניין בהשקעות נדל"ן. בין אם אתם מעוניינים לעבוד בתחום ובין אם אתם רוצים להשקיע באופן חד פעמי, הקורס שלנו יעזור לכם לעשות סדר בבלגן.


צוות ההוראה שלנו כולל עורכי דין מהשורה הראשונה, הבקיאים לעומק בכל תחום הנדל"ן. אנחנו מכסים את הצד המשפטי והעסקי כולל ניתוח של עסקאות מניבות ולימוד מעמיק של התוצאות. אנחנו מאמינים בלימוד מעשי מכוון להשקעה, לימוד שיאפשר לכם כבר בסיום הקורס להשקיע בהצלחה.
הקורס שפותח על ידי קבוצת יזמים מובילה, מספק עבורכם את כל הנדרש. קורס יזמות נדל"ן הינו עדכני המתחדש כל סמסטר ומכיל את כל ההתפתחויות החמות בתחום ההשקעות. אם אתם מחפשים הכנסה יציבה ובטוחה לשנים רבות, הגעתם אל המקום המתאים.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.