לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

קורס מתכנני פרישה לפנסיה מכשירים אתכם לאחד המקצועות הנדרשים ביותר כיום בשוק העבודה. כל אדם שפורש לפנסיה, נדרש לייעוץ מקצועי בשביל לנהל את העניינים הפיננסיים שלו. כספי הפנסיה והפיקדונות, תשלומי הפיצויים וכל תשלום אחר כנדרש, חייבים להיות מנוהלים בצורה מדויקת בשביל להפיק מהם את המיטב. רק איש מקצוע רציני, מומחה למיסוי ולפרישה, יכול לנהל עבור לקוחותיו את כספי הפנסיה בצורה יעילה.


לימודי תכנון פרישה לפנסיה, מועברים במכללת אורין שפלטר בצורה מקוונת או פרונטלית, בהתאם לצרכים שלכם ולאופן הלימוד המועדף עליכם. אנחנו עובדים עם טובי המרצים בתחום, אנשי מקצוע מעולים בתחום תכנון פרישה, בעלי ניסיון רב שנים בעזרה מעשית ללקוחות.
הוספת יעוץ פרישה לעסק שלכם הוא תוספת משמעותית להכנסה החודשית. כיום יועצי מס, רואי חשבון וסוכני ביטוח מבינים שבאמצעות ייעוץ פרישה הם יכולים להוסיף עוד אלפי שקלים בחודש למשכורת החודשית שלהם. הקורס שלנו מכשיר אתכם בצורה מקיפה ומאפשר לכם להתחיל בעבודה מייד עם סיום הלימודים.
ייעוץ פרישה הוא ההזדמנות שלכם לשדרג את העסק ולהרחיב את מעגל הלקוחות. תוכלו כמובן להציע גם ללקוחות שלכם שירות נוסף לאחר היציאה שלהם לגמלאות. בצורה הזאת אתם משמרים את הלקוחות לשנים רבות ומשדרגים את העסק שלכם בצורה משמעותית.

ייעוץ פרישה הדרך שלכם להצלחה
לצערנו המשבר הנוכחי פגע בהמון עסקים שנמצאים במצוקה כלכלית. בשביל להתייעל צריך לחשוב בצורה יצירתית. הוספת ייעוץ פרישה לעסק שלכם יכול לעזור לצאת מהמשבר. נכון, הלימודים דורשים השקעה ויש להתכונן לכך בהתאם, אבל הפירות של ההשקעה מתורגמים מיידית לתוספת הכנסה משמעותית. אנחנו מאמינים שאנשי המקצוע שאנחנו מכשירים, יוכלו בקלות להשתלב בשוק העבודה. אם אתם מוכנים לצאת למסע, אנחנו כאן עבורכם בכל שאלה. הקורס שלנו המנוהל על ידי טובי המומחים בתחום הוא המפתח שלכם להצלחה.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.