לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

יזמים מתחילים, הגיע הזמן להפוך למקצוענים של ממש. קורס השקעות נדל"ן במכללת אורין שפלטר מכין אתכם בצורה מלאה לשוק השקעות הנדל"ן בישראל ובחו"ל. הקורסים שלנו המועברים על ידי טובי המרצים, בתחום כולם בעלי ניסיון מוכח ביזמות נדל"ן, נבנה במיוחד עבורכם. יזמים צעירים המעוניינים להתחיל להשקיע בגדול. אנחנו יודעים שרבים מכם מכירים את השוק ועשיתם עבודת מחקר רצינית לפני שהחלטתם להשקיע אבל הפחד עוצר אתכם מלקחת את ההחלטה. אצלנו בקורס תקבלו סט כלים מעשיים לקבלת ההחלטות הנכונות וליווי צמוד לכל אורך הדרך.


אנחנו בונים את הקורס שלנו כל פעם מחדש בהתבסס על נתונים עדכניים ופידבק מתלמידים קודמים. ביחד אתכם נצא למסע אל שוק הנדל"ן ונלמד איך לפצח את הקוד הגנטי של כל עסקה. בין אם אתם מעוניינים בהשקעות קטנות או בין אם אתם רוצים להתחיל בגדול, קורס השקעות נדל"ן מומלץ במיוחד עבורכם. המטרה שלנו היא קודם להעניק לכם ידע נרחב בתחום הנדל"ן, ידע תיאורטי ומעשי להתמודד עם כל עסקה שתעמוד מולכם בעתיד. ננתח ביחד אתכם בצורה מעשית פרויקטים מובילים ונלמד כיצד הם הצליחו בפועל ואיך תוכלו ליישם זאת הלכה למעשה. נלמד באופן מעמיק את התחום המשפטי הקשור לנדל"ן ואת כל ענייני המיסוי הנדרשים. בסופו של דבר תלמדו איך לכתוב דו"ח ניתוח פרויקט נדל"ן ותכנון כלכלי לפרויקטים.

הפחד מפני השקעה כלים להתגברות
במהלך השנים למדנו לזהות אצל סטודנטים רבים פחד מפני השקעה. בקורס שלנו תקבלו כלים מעשיים להתגבר על הפחד ולקפוץ למים. המרצים שלנו, אנשי מעשה מובהקים, ישתפו אתכם בניסיון האישי שלהם ובקשיים שעמדו מולם, בדיוק אותם קשיים שעומדים מולכם היום. אנחנו מאמינים שידע מעשי ותיאורטי המלווה בהדרכה נכונה הוא המפתח להשקעה בטוחה.

השקעות נדל"ן הן הזדמנות מצוינת להצלחה כלכלית. השקעות יציבות ומניבות המאפשרות הכנסה חודשית קבועה. כמובן שאפשר להשקיע בלי ניסיון ולקחת סיכון אבל עדיף ללמוד לעומק את התחום. מקצוענים אמיתיים המכירים את השוק, יכולים להשקיע בבטחה.

אצלנו במכללת אורין שפלטר יש קורס מיוחד של השקעות נדל"ן המותאם במיוחד עבורכם. קורס השקעות נדל"ן לאנשי מקצוע ולאנשים בלי רקע מוקדם. אנחנו מלמדים אתכם איך לבצע עסקאות מניבות ואיך לקצור את הרווחים. בעיקר תלמדו איך להתנהל בהתאם לסגנון ולאופי שלכם. כל יזם או משקיע חייב להתאים את ההשקעות לרמת הסיכון המתאימה. הרף נקבע בהתאם לתנאים אובייקטיבים אבל גם בהתאם לאופי שלכם כמשקיעים. משקיע סולידי, מעדיף כמובן השקעות בטוחות אך עם הכנסה פחות גבוהה. בעלי תעוזה יכולים להשקיע עם סיכון מחושב. בכל מקרה אנחנו מקנים לכם את כל הכלים להשקעה בטוחה ומתאימה עבורכם.

רכישת דירות להשקעה ועסקאות בטוחות

רוצים להיות יזמי נדל"ן? קורס השקעות נדל"ן הוא הדרך שלכם להיכנס לתחום. רכישת דירות להשקעה, היא עניין רציני הדורש לימוד מעמיק של הנושא. קודם כל עליכם להכיר את כל מונחי היסוד המתאימים. הכרה תיאורטית של התחום, עוזרת לקבלת החלטות מעשיות. אצלנו תלמדו לעומק איך לנתח עסקאות רכישה עבור דירות להשקעה, ואת כל הטרמינולוגיה המתאימה. תתנסו בבדיקת מסמכים משפטיים ותנתחו סיכונים מול סיכויים. אנחנו משקיעים זמן רב ואנרגיה בהכשרה מעשית, המכוונת להשקעה ממשית. כל החומר התיאורטי מכוון לעשייה. בסיום הקורס תוכלו להתחיל להשקיע בהצלחה.

קורס השקעות נדלן

הקורסים שלנו במכללה מכשירים מאות סטודנטים מדי שנה, לעבודה מקצועית בתחום. כל הבוגרים שלנו מקבלים סט כלים מעשי להשקעה בהתאם לשאיפות העתידיות שלהם. הקורס שלנו מתאים ליזמים ולמשקיעים ולכל מי שמעוניין להכיר את תחום הנדל"ן לעומק. ניתן ללמוד קורס נדל"ן באינטרנט או במפגש פרונטלי, בהתאם לנוחות שלכם. אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים, אתם מוזמנים לפנות אלינו אל יועצת הלימודים שלנו.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.