לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

השינויים שעוברים על שוק התעסוקה בישראל הם גדולים מאוד, ועל פי כל ההערכות, מרבית האנשים שלומדים כיום בבית ספר יסודי, יעבדו במקצועות שכלל לא קיימים היום. העולם הופך טכנולוגי יותר ואנשים צריכים להתאים את עצמם בנושא ההכשרה. גם תחומים מסורתיים יחסית הופכים לממוחשבים יותר, וזה כולל חשבונאות, נדל"ן, שוק ההון וכל מה שקשור לעולם הכלכלי. כלכלה מתקדמת היא כלכלה ממוחשבת, והדבר החשוב הוא שיש לה תמיד ביקוש, כי אנשים רוצים להרוויח ולחסוך כסף בכל של בחיים. כדי להיכנס לתחום הכלכלה בצורה נוחה, צריך לקבל את ההכשרה הנכונה ללימוד מקצוע רווחי.

ההכשרה הנכונה בתחום הכלכלה היא לרוב הכשרה מקצועית ופרקטית, שעוזרת לאנשים להבין את התחום לעומק, בצורה ממוקדמת וקצרה. המכללה המקצועית הטובה ביותר בישראל בתחום הכלכלה היא ללא ספק מכללת אורין שפלטר. באורין שפלטר מאפשרים לאנשים לבחור בין שני קמפוסים בתל אביב ובחיפה, ואף ללמוד אונליין, כחלק מקונספט הקדמה של המכללה. במכללה ישנן מסלולים בנושאים לימוד ייעוץ פנסיוני, משכנתאות, השקעות, שוק ההון, נדל"ן וביטוחים, במסלולים מקוצרים ואיכותיים, תוך כדי ביצוע סטאז' ויציאה מהירה ואיכותית לשוק העבודה בתור שכירים או עצמאיים. במכללת אורין שפלטר מלמדים מיטב המרצים בישראל, אשר יודעים להעניק את הערך המוסף עם ידע וניסיון שאין שני לו.

להפיק את המירב

באורין שפלטר עוסקים בהעברת מסלולים של לימודי מקצועות העתיד כדי לסייע לאנשים להכין את עצמם טוב יותר לקריירה ארוכת שנים. העולם הולך לכיוון מאוד טכנולוגי, וזה כולל גם את עולם הכלכלה. חשוב מאוד להבין שגם בתחומים מסורתיים יש חידושים, וחשוב מאוד לעמוד בקצב כדי להצליח ולהתקדם. תחומים כמו ביטוחים, נדל"ן משכנתאות ושוק ההון תמיד יהיו רלוונטיים, כאשר ההערכה היא שהם ישתלבו בעולמות הטכנולוגיים ואף יהיו חלק מהם. באורין שפלטר מצליחים להעביר לסטודנטים את התחום בצורה נכונה ומתקדמת, כדי להפיק את המירב מתוכנית הלימודים.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.