לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

למידע עבור לימודים בתחום הביטוח צרו עימנו קשר: 074-757-9813

תחום רווחי ומרתק

המקצועות הבולטים בתחום הביטוח הם אלו של הסוכנים ושל היועצים, אך למעשה, יש עוד הרבה מאוד תחומים מעניינים, רווחיים ומרתקים, כמו אלו של הרפרנטים ושל אחראי החיתום. אנשים רבים שואלים לגבי חיתום מה זה ואיך זה קשור לביטוח, אך התשובה היא פשוטה. החיתום הוא התהליך שעוברים הלקוחות עם אנשי מקצוע, במטרה להתאים להם את הפוליסה, על מנת שתהיה אפקטיבית ונכונה גם להם, וגם מכיוונו של המבטח.

החיתום הוא אינו מקצוע בשליפה, והוא כולל אלמנטים רבים, ולכן, חשוב לקבל את ההכשרה הנכונה. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בישראל בתחום והיא מציעה מסלולי לימודים לביטוחים אלמנטריים ופנסיוניים כאחד, כאשר הסטודנטים מקבלים את כל הכלים לעבוד גם בתחום החיתום.

חיתום מה זה
לשאלה "חיתום מה זה?" שתי תשובות אפשריות: מבחינת חברות הביטוח, חיתום הוא הבסיס לפעולתן - זהו התהליך שבוחן את הבקשות לביטוחים, מעריך את רמת הסיכון ובהתאם קובע באילו תנאים תוצע הפוליסה ללקוח ומה יהיה גובה הפרמיה. מבחינת מי שמחפש תעסוקה יציבה לטווח ארוך עם שכר מרשים כבר בראשית הדרך, התשובה לשאלה "מה זה חיתום?" היא הזדמנות להגיע למשרה מבוקשת שכזו.

יתרון נוסף של עבודה כחתמים או חתמות הוא הדרך הקצרה למשרות אלה: קורס ממוקד שנמשך 15 חודשים בלבד (מפגש שבועי אחד) הופך את כל מי שרוצה בכך לחתם, אין צורך בידע ספציפי או בניסיון קודם, וכשבוחרים בקורס החיתום של מכללת אורין שפלטר ניתן לקבל זימונים לראיונות בחברות הביטוח המובילות בארץ כבר במהלך הלימודים.

הכישורים הנדרשים על-מנת לעבוד בתפקידי חיתום הם סדר, ארגון, ריכוז, יכולת עבודה עצמאית ואחריות. פעולת החיתום אמנם מבוססת על מודלים סטטיסטיים שמספקים הערכה מדויקת לסיכונים שטמונים בכל ביטוח, אולם גם ללא ידע מתמטי אפשר לצלוח בקלות את הלימודים במכללת אורין שפלטר, בעיקר בזכות צוות המרצים המנוסה שכבר סייע לרבים ורבות להגיע למשרות המבוקשות, וגם להשתלב היטב בעבודה בפועל. עוד כדאי לדעת כי תפקידי חתמות מתאימים לכל אחד ולכל אחת, ובפרט למי שכבר עובד או עובדת בחברת ביטוח (בתפקידי פקידות) ורוצה להתקדם ולאמהות שיכולות לעבוד עד השעה 15:00 בלבד וליהנות מאחר צהריים פנוי.

לאורין שפלטר הסכמים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל - פניקס, מנורה, איילון, שומרה, אליהו, הראל, כלל, מגדל ועוד - וקשרי עבודה ארוכי טווח איתן. זהו יתרון משמעותי מבחינת אפשרויות מציאת העבודה בתחום, כשבנוסף, לנוכח המוניטין הגבוה של המכללה, מוזמנים כאמור התלמידים לראיונות עוד במהלך הקורס, כך שתוך מספר חודשים כבר תוכלו ליהנות מכל היתרונות של עבודה בתחום החיתום.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.