לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

ייעוץ משכנתאות הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה והתחרות רק הולכת וגדלה. מכללה מוכרת בעלת שם עם תעודת סיום קורס ייעוץ משכנתאות, פותחת עבורכם דלתות לעבודה במסגרת הבנקים או במוסד פיננסי מתאים. בשנים האחרונות עלתה הדרישה ליועצים בלתי תלויים וההכשרה בתחום צריכה להעניק לכם את כל הכלים לבחור את המסלול המקצועי המתאים עבורכם. לימודי ייעוץ משכנתאות אמורים להכין אתכם לעבודה בתחום. לכן, כאשר אתם בוחרים מכללה מתאימה, תוכנית הלימודים צריכה לכלול מעבר לתיאוריה, התנסות פעילה בבניית תמהיל משכנתא.

איפה כדאי ללמוד ייעוץ משכנתאות

יועצי משכנתאות בודקים לעומק את יכולת ההחזר החודשית של הלקוח. הם צריכים לקחת בחשבון את כל ההוצאות וההכנסות ואת כל התוכניות לעתיד, ולבנות משכנתא מתאימה לכלכלת המשפחה. במהלך לימודי ייעוץ השקעות אתם צריכים לבדוק את הסילבוס ולראות אם הוא מכיל את כל רבדי המקצוע. אחד הנושאים החשובים ביותר הוא התנהלות ואסטרטגיה מול הבנקים. המטרה של קורסים בייעוץ משכנתאות, היא להכין אותכם בצורה מעשית למשא ומתן. בהתאם לכך, תוכנית הלימודים צריכה לכלול מעין התמחות עם יועצים שעובדים בפועל.

לימודי ייעוץ משכנתאות במכללת אורין שפלטר


מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בארץ בתחום הפנסיוני והפיננסי. אנחנו מלמדים כבר שנים רבות קורס מקצועי בייעוץ משכנתאות, המכין אתכם בצורה מעשית לעבודה. אצלנו תתנסו בחישובים באמצעות מחשבון משכנתא וזכאות, תבנו תמהיל משכנתא עבור לקוחות ותתלוו לפגישת ייעוץ בזמן אמת באחד הבנקים המובילים בארץ. תוכנית הלימודים המקיפה שלנו כוללת את כל רבדי המקצוע, והיא כוללת הכנה מלאה להתנהלות מול הבנקים. אצלנו תקבלו כלים עדכניים להתמודדות עם סיטואציות קונקרטיות, וידע תיאורטי נרחב בנוגע לכל המסלולים הנמצאים כיום בשוק.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.