לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

קורס יועץ משכנתאות מכשיר אתכם לאחד המקצועות המבוקשים ביותר בשנים האחרונות. זוגות צעירים שלוקחים משכנתא, אינם יכולים להתמודד בעצמם עם הגשת הבקשה לבנק. בשביל לעשות זאת צריך ידע מקצועי בכל המסלולים הנמצאים כיום בשוק, ויכולת לבנות תמהיל משכנתא מתאים. בנוסף לכך, צריך לדעת איך לנהל את המשא ומתן עם הבנקים, בשביל לקבל את התנאים הטובים ביותר עבור העסקה. בהתאם לכך, זוגות צעירים רבים ואנשים שמעוניינים לקחת משכנתא עבור השקעה או קניית דירה, נעזרים ביועצי משכנתאות מקצועיים, לצורך הגשת הבקשה עבור הבנקים.

קורס יועצי משכנתאות

לימודי ייעוץ משכנתאות במכללת אורין שפלטר

במהלך הקורס שלנו בייעוץ משכנתאות, תלמדו את כל הנדרש בשביל להתחיל לעבוד בתחום מייד עם סיום הלימודים. אנחנו עובדים עם מרצים מעולים שבאים מן השטח, ומקנים לכם ידע מעשי ותיאורטי ברמה הכי גבוהה שניתן. בהתאם לכך, כבר במהלך הלימודים תתנסו בפועל בבניית תמהיל משכנתא מתאים, בעזרת מחשבוני משכנתא וזכאות. כמו כן, תתלוו לפגישת ייעוץ בזמן אמת באחד הבנקים המובילים בארץ. המטרה שלנו היא להכשיר אתכם לעבודה בתחום ולהקנות לכם סט כלים מעשי ועדכני להתמודדות עם כל סיטואציה במהלך העבודה.

מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה ביותר בתחום הפיננסי ובתחום המשכנתאות. יש לנו שלוחות במקומות מרכזיים ברחבי הארץ, ואנחנו מנהלים מערך שלם של קורסים מקוונים ופרונטלים לטובת הסטודנטים שלנו. אצלנו תוכלו לבחור את המתכונת המתאימה עבורכם, בהתאם לזמן העומד לרשותכם. בסיום הלימודים תוכלו לעבוד כיועצים במסגרת הבנקים או במוסד פיננסי מתאים או כעצמאים בתחום. הרוב המוחלט של בוגרי המכללה, עובדים בפועל במקצוע אותו הם למדו.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על מסלול הלימודים שלנו בייעוץ משכנתאות? פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.