לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

אז מה בעצם עושה רפרנט ביטוח? רפרנט ביטוח הוא אחד המקצועות החמים ביותר בשוק העבודה. בזמן קצר יחסית, תוכלו להשתלב בחברות ובסוכנויות הביטוח בתפקיד מאתגר ויצירתי. הרפרנטים אחראים על התפקוד התקין של המשרד, הם מבצעים את כל העבודות הלוגיסטיות והביורוקרטית עבור סוכני הביטוח. בהתאם לכך, הם חייבים להכיר לעומק את כל הפרטים הטכניים הנוגעים לעבודה משרדית, כולל ידע בתחום הביטוח הספציפי של המשרד שלהם.

רפרנט ביטוח לימודים

הרפרנטים מעדכנים את הפוליסות ומבצעים את כל עדכוני הגבייה. בנוסף לכך, הם מטפלים בכל הנושא של סילוקי תביעות ופניות של לקוחות מול חברות הביטוח. הרפרנטים עובדים בכל סוגי הביטוח הנמצאים כיום בשוק, ביטוחי רכב ודירה, ביטוח תאונות אישיות ונסיעות לחו"ל וביטוחים נוספים. אפשרויות התעסוקה בתחום הן במסגרת חברות הביטוח והסוכנויות השונות, חברות יבואני הרכב וההשכרה ועוד אפשרויות רבות נוספות בהתאם להכשרה.

במכללת אורין שפלטר יש לנו קורס מקצועי עבור רפרנטים בתחום הביטוח, קורס סוכן ביטוח כללי המקנה לכם את כל הכלים הנדרשים לעבודה בתחום. כמו כן, בסיום הלימודים אצלנו תהיו זכאים לתעודת גמר. אנחנו מקנים לכם יתרון משמעותי על פני מתחרים אחרים בתחום.

רפרנט ביטוח, תוכנית לימודים

קורס יסודות הביטוח שלנו עבור רפרנטים בתחום הביטוח מתקיים במשך 24 מפגשים 4 שעות אקדמיות למפגש. במהלך הקורס נלמד בצורה מקיפה על יסודות הביטוח ועל מגוון רחב של ביטוחים הנדרשים עבור העבודה. כמו כן, נתמקד בכל הנושא של ניהול משרד. אנחנו מקנים לסטודנטים שלנו ידע תיאורטי ומעשי ברמה הכי גבוהה שניתן. הדגש שלנו הוא על הכשרה לעבודה. בהתאם לכך, הרוב המוחלט של הסטודנטים שלמדו אצלנו במכללה, עובדים בפועל במקצוע אותו הם למדו.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על מסלול הלימודים שלנו? פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

 

 

 

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.