לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

לפרטים נוספים אודות קורס יסודות הביטוח - לחצו כאן

להתחיל בכל הכוח

תפקידי הכניסה לתחומים שונים הם בדרך כלל מתישים, לא מתגמלים ולא כאלה עם ערך אמיתי. עם זאת, בעולם הביטוח, רפרנטים שנכנסים לעבודה מקבלים לידם אחריות אמיתית. הם מתעסקים עם הפן הטכני של מכירת הפוליסות, נכנסים לעובי הקורה ומצליחים להבין לעומק את התחום, כדי להצליח ולהצטיין בו בעתיד. יתרה מכך, הם נטמעים בחברות ביטוח גדולות, מייצרים אפשרויות קידום ואף לומדים כיצד לעבוד גם באופן עצמאי. במכללת אורין שפלטר ניתן להתחיל לעובד בתור רפרנט ביטוח עוד במהלך התואר, ובכך לנצל את הזמן בצורה אידיאלית ולהתחיל להרוויח סכומים גבוהים כבר בגילאים צעירים. באורין מנהלים קשר רציף עם חברות ביטוח על מנת לשלב את הסטודנטים בתוך העשייה עוד לפני תום הלימודים. רפרנט ביטוח הוא מקצוע שכמו בהרבה תחומים אחרים מחולק לקטגוריות, בזמן לימודיכם תוכלו להבין מה הוא הנושא בו אתם רוצים להתעסק, ביטוח חיים? ביטוח נסיעות? ביטוח פנסיה? יש מספר רב של תחומים לבחור מתוכם.

רפרנט הוא אחד התפקידים הבסיסיים בכל חברת ביטוח. מהות העבודה של הרפרנטים היא להוות חוליה מקשרת בין החברה לבין לקוחותיה. כדי לספק את רמת השירות הנדרשת בשוק התחרותי של היום, כשהצרכנים בכל תחום מודעים היטב לזכויותיהם ולא מוכנים להתפשר על כך, מבצעים הרפרנטים שלל פעולות שמחייבות יכולות תקשורת בינאישית גבוהות, יכולת לעבוד תחת לחץ וגם ידע רלוונטי בתחום הביטוח.

רפרנט ביטוח זהו מקצוע מבוקש, הוא גם קרש קפיצה לקריירה ארוכת טווח בתחום הרווחי וגם תפקיד מתגמל בפני עצמו, עם שכר שעשוי להגיע לרמה של 8,000-9,000 ש"ח בחודש, תנאי עבודה נוחים, סביבת עבודה מטופחת והטבות שונות.

עוד יתרון של עבודה כרפרנט ביטוח הוא שקל לעבור את ההכשרה הנדרשת לתפקיד. אין צורך בלימודים ארוכים ותובעניים ובנוסף כל אחד וכל אחת יכולים להתקבל לקורס הרפרנטים של אורין שפלטר - אין דרישות קדם, ובזכות הרמה הגבוהה של המרצים במכללה כל הבוגרות והבוגרים הופכים לאנשי מקצוע מבוקשים עם מבחר רחב של אפשרויות תעסוקה: בחברות ביטוח, בסוכנויות ביטוח, בחברות לייבוא כלי רכב, בחברות השכרת רכב, חברות ליסינג וגם במחלקות הביטוח של תאגידים גדולים.

הקורס במכללת אורין שפלטר אורך 3.5 חודשים. בין הנושאים הנלמדים: ביטוחי רכוש, ביטוחי אובדן כושר עבודה, ביטוחי תאונות אישיות, ביטוחי אחריות מקצועית, ביטוחי בריאות, ביטוחים סיעודיים, מיסוי בביטוח הפנסיוני ועוד. תוכנית הלימודים בנויה כך שתחילה ישנו חלק בסיסי, ולאחר השלמתו יכולים התלמידים לבחור בין הביטוח הפנסיוני לבין הביטוח הכללי (או ללמוד את שני הענפים במקביל). במידה ותרצו לקבל הכשרה מקיפה ביותר, במכללה ניתן להירשם ללימודי ביטוח במסלול מקיף וייחודי אשר יכשיר את הסטודנטים בכל ההיבטים לקראת היציאה לשוק העבודה בתחום. בכל מקרה הקורס משלב בין ידע תיאורטי רחב היקף לבין תרגולים מעשיים שכוללים שלל סימולציות וסדנאות. במיוחד מושם דגש על התנסות בעבודה עם התוכנות שבהן משתמשות חברות הביטוח, כך שלאחר השלמת הקורס הקליטה של התלמידים בעבודה תהיה יעילה וקלה.

עוד כדאי לדעת שלמכללה יש חברת השמה שנמצאת בקשרי עבודה הדוקים עם כל חברות הביטוח הגדולות בארץ (שומרה, הפניקס, איילון, כלל, מגדל, הראל ועוד) - כך שמציאת משרה מתאימה הופכת גם היא למשימה פשוטה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.