לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

משכנתא היא אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים של כל זוג צעיר. במדינת ישראל שיעור לוקחי המשכנתא גבוה במיוחד, ביחס למדינות אחרות באירופה ובמקומות נוספים בעולם. אחת הסיבות לכך היא שוק השכירויות שאינו עומד תחת פיקוח. במדינות רבות באירופה מחירי השכירות מפוקחים באופן חלקי או מלא על ידי המדינה, מה שמאפשר לזוגות צעירים רבים לשכור דירה למשך שנים רבות במחיר שאינו עולה בצורה משמעותית מדי שנה. האופציה הזאת אינה עומדת לרשותם של ציבור שוכרי הדירות בישראל, לכן זוגות רבים מעדיפים לקנות דירה באמצעות הלוואת משכנתא מהבנק.


התחייבות ארוכת שנים של הלוואה מהבנקים דורשת מחקר מעמיק. בהתאם לכך, רבים מהקונים פונים ליועצי משכנתאות מומחים בשביל להגיש עבורם את הבקשה לבנקים ולהשיג את התנאים הטובים ביותר. היועצים מנסחים את הבקשות ומבצעים את תמהיל המשכנתא הנדרש עבור הלקוח.


קורס ייעוץ משכנתאות נלמד במסגרת המכללות השונות ברחבי הארץ, קורס משכנתאות מתקדם מכין את היועצים לעתיד בצורה מלאה לשוק העבודה ומקנה להם כלים מעשיים לעבודה עם לקוחות. במכללת אורין שפלטר יש לנו קורס יועצי משכנתא במיוחד עבורכם במתכונת פרונטלית או דיגיטלית.

קורס משכנתאות מתקדם

קורס יועצי משכנתאות


קורס יועצי משכנתאות במכללת אורין שפלטר מקנה לכם את כל הידע התיאורטי הנדרש לעבודה בתחום. בנוסף לכך אנחנו מתמקדים בצד המעשים של המקצוע. אצלנו תתלוו לפגישת ייעוץ בזמן אמת באחד הבנקים, בנוסף לכך נתנסה בחישובים באמצעות מחשבון משכנתא ומחשבון בדיקת זכאות. אצלנו תלמדו איך לבנות את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר עבור הלקוחות שלכם. המטרה שלנו היא להכשיר אתכם לעבודה מקצועית בתחום ברמה הכי גבוהה שניתן.


מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על תוכנית הלימודים שלנו בייעוץ משכנתאות? פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.