לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

קורס יועץ משכנתאות מכשיר אתכם לעבודה בתחום ומקנה לכם את כל הכלים הנדרשים לכך. קורס ייעוץ משכנתאות במכללת אורין שפלטר, מתמקד בצד המעשי של המקצוע ומקנה לכם סט כלים עדכני לעבודה עם לקוחות. במהלך הקורס נתנסה בחישובים באמצעות מחשבון משכנתא ומחשבון בדיקת זכאות, ונתלווה לפגישת ייעוץ בזמן אמת באחד הבנקים.


יועצי משכנתאות צריכים לדעת כיצד לבצע את תמהיל המשכנתא האידאלי עבור הלקוח. בהתאם לכך, הם חייבים לעבוד ביחד עם הלקוחות. היועצים צריכים לבדוק לעומק את יכולת ההחזר החודשית של הלווים, עליהם לבדוק שאכן הם יכולים לעמוד בתשלום החודשי.


במהלך קורס יועץ השקעות נלמד איך לעבוד עם לקוחות ואיך להתאים את גובה המשכנתא לכלכלת המשפחה. בנוסף לכך, נלמד לעומק על כל מסלולי המשכנתא הנמצאים כיום בשוק ונראה איך בונים תמהיל משכנתא מתאים עבור הלקוחות. המחיר עבור קורס יועצי משכנתאות מחזיר את עצמו במהרה מיידית לאחר סיום הלימודים. ייעוץ משכנתאות הוא מקצוע מבוקש מאוד בשוק העבודה. כיום כל זוג צעיר שמעוניין לקחת משכנתא נעזר בעזרה מקצועית בשביל לקבל את ההחלטה הנכונה.

קורס יועץ משכנתאות מחירים

קורס ייעוץ משכנתאות, יעדים מרכזיים


קורס ייעוץ משכנתאות מקנה לכם ידע תיאורטי ברמה הכי גבוהה שניתן בשילוב עם הכנה מעשית לשוק העבודה. במהלך הקורס נכיר לעומק את תחום האשראי על משכנתאות, ונרכוש כלים מעשיים לזיהוי של צורכי המשפחה, לצורך בניית תמהיל משכנתא מתאים. בנוסף לכך, נכיר את כל סוגי המימון לצורך ביצוע עסקה ונלמד על אסטרטגיות של ייעוץ ממוקד. במכללה שלנו אנחנו מלמדים גם את כל הסוגיות המשפטיות הקשורות לתחום. המטרה שלנו היא להקנות לכם את ידע מעשי בכל רבדי המקצוע.


מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.