לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

לימודי תיווך נדל"ן באינטרנט הם אחת האופציות לרכוש השכלה בתחום. ניתן ללמוד את התחום באופן עצמאי על ידי בניית תוכנית לימודים מסודרת. אופציה נוספת היא לעשות קורס מקצועי בתחום באחת המכללות ברחבי הארץ. קורסים בנדל"ן מציעים לסטודנטים הכשרה מהירה בתיווך נדל"ן. כמו כן, הם עוזרים ללומדים לשכלל את הכלים המקצועיים שלהם בכל הנוגע לאתרים לחיפוש מידע ואפשרויות ההשקעה העומדות בפניהם.

גלה את סודות ההצלחה של תיווך נדל"ן, ולמד כיצד להתפרנס כמתווך מקצועי. בקורס תיווך נדל”ן של המכללה תוכלו לחקור את כל ההיבטים של התחום, ולהבין את מגוון האפשרויות שלו, ממסחר ועד למגורים. בנוסף, תקבל הדרכה ורישוי מהמדריכים המומחים שלנו.

קורס מקצועי בתחום מתאים את ההשקעה למשקיע. בעולם הנדל"ן יש מגוון רחב של השקעות שונות ומגוונות. תוכלו להשקיע בנדל"ן מסחרי או נדל"ן למגורים, תוכלו כמובן לבצע עסקאות נדל"ן בארץ או בחו"ל. כמו כן, תוכלו להשקיע בהשקעות קטנות עם סכום התחלתי של 300,000 ש"ח או להיות חלק מקבוצת רכישה. בכל מקרה נתון אתם צריכים לדעת מה מתאים עבורכם כמשקיעים.

קורס השקעות נדל"ן במכללת אורין שפלטר

קורס השקעות נדל"ן במכללת אורין שפלטר מכין אתכם בצורה מלאה להשקעות בארץ ובחו"ל. אנחנו מספקים עבורם דלת כניסה לעולם ההשקעות. בקורס שלנו נלמד על מיסוי של עסקאות נדל"ן ועל הדרכים למימון עסקה. כמו כן נלמד על דרכים לאיתור עסקאות ועל הסוגים השונים של עסקאות נדל"ן. נעבור על תחום הדיור והמשרדים ונלמד גם על נדל"ן אטרקטיבי במחירים מתחת למחיר השוק.

קורס השקעות נדל"ן ויזמות במכללת אורין שפלטר יפתח עבורכם צוהר לתחום מבוקש. בין אם אתם מעוניינים להשקיע בנדל"ן כתחביב, או כמקצוע, לימוד הקורס יקנה לכם את הידע המקצועי הרחב והמעמיק ביותר ביזמות והשקעות נדל"ן. הקורס מיועד למשקיעים מתחילים ומנוסים כאחד שרוצים להרחיב את העסק שלהם לאופקים חדשים

הקורס שלנו כולל טעימה פרטית מכל תחום, והוא מתמקד בהכנה מעשית לעולם ההשקעות. במהלך הלימודים נלמד בפועל איך מאתרים עסקאות תוך כדי התנסות בכל מאגרי המידע. נבצע סימולציות בנוגע למשא ומתן בחיי היום יום ונתנסה בכל השלבים של חתימה על עסקה. הדגש שלנו בקורס הוא על נדל"ן בארץ ובחו"ל בעיקר במקומות אטרקטיביים כגון ארה"ב ויוון.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.