לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

לימודי נדל"ן במכללת אורין שפלטר, מתקיימים במסגרת כמה קורסים מרכזיים. יש לנו קורס פתיחה ללא תנאי קבלה, עבור סטודנטים שמעוניינים לדעת אילו אפיקי השקעה מתאימים עבורם. כמו כן, יש לנו קורסים מקצועיים יותר כגון קורס ייעוץ השקעות וניהול תיקים. 

אנחנו ממליצים לסטודנטים שבאים ללא רקע מקדים, לעשות את הקורס הבסיסי שלנו בהשקעות נדל"ן הפותח לפניכם דלת לעולם ההשקעות. במהלך הקורס נעבור על כל ההשקעות בתחום ונסקור את כל האפשרויות העומדות בפניכם כמשקיעים. כמו כן נלמד על כל מאגרי המידע בתחום ועל הדרכים היצירתיות למצוא השקעות במחיר נמוך ממחיר השוק. במהלך הקורס תלמדו בצורה מעשית על מימון עסקאות ועל הדרכים לאיתור עסקה. כמו כן, תתנסו בפועל בביצוע משא ומתן. המוטו שלנו בקורס הוא לימוד תיאורטי מכוון לעשייה. כל החומר שתלמדו במהלך הלימודים ישרת אתכם לאחר מכן בביצוע עסקאות בפועל.

מכללת אורין שפלטר מלמדת באינטרנט כבר הרבה לפני השנה. אחד הקורסים המובילים שלנו הוא קורס נדל"ן אונליין. הקורס המועבר על ידי מיטב המרצים בתחום, מאפשר לך ללמוד בזמן ובתנאים המתאימים לך.

השקעות נדל"ן בעולם דינמי ומשתנה 

בעולם דינמי ומשתנה השקעות נדל"ן הן עדיין ההשקעות היציבות ביותר בשוק. גם לאחר המשבר של השנה וחצי האחרונות חלה עלייה בדרישה לדירות. בהתאם לכך, תחום הנדל"ן נמצא תמיד במגמת עלייה. פרויקטים חדשים, כגון פרויקט ח-500 בחולון שם יש שטח המיועד להיות מרכז מסחר ותעסוקה מהגדולים בארץ, מתרחשים כל הזמן. אם תדעו איך לזהות עסקאות מניבות ואיך לממש את הפוטנציאל שלכם כמשקיעים, השמים הם הגבול. המטרה המרכזית שלנו בקורס השקעות נדל"ן היא להתאים את ההשקעה למשקיע. ביחד אתכם נמצא את אפיק ההשקעות המתאים ביותר עבור הצרכים שלכם.

למד את כל מה שאתה צריך לדעת על השקעות נדל"ן בקורס זה. לימוד נדל"ן עוסק ביסודות ההשקעה, ומאפשר לך לדעת איך להתחיל ולהימנע מהונאות. יש גם טיפים על ניתוח עסקאות והכנת הכספים שלך, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת בכל הנוגע להשקעות שלך.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על תוכניות הלימודים שלנו? פנו אלינו עוד היום אל יועצי המכללה. ביחד אתם תוכלו למצוא את המסלול המתאים ביותר עבורכם. 

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.