לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

עבודה כיועצת משכנתאות מאפשרת לכן להתברג באחד התפקידים המעניינים ביותר בשוק העבודה. יועצי משכנתאות עוזרים ללקוחות לנהל את המשא ומתן מול הבנקים ולהשיג תנאים מעולים. בנוסף לכך יועצת משכנתאות עוזרת ללקוחות לבנות את תמהיל המשכנתא המתאים ביותר עבורם. העבודה עם הלקוח צריכה לקחת בחשבון את טובתו האישית ואת האינטרסים שלו. בנוסף לכך על היועצות לבדוק לעומק את יכולת ההחזר של הלקוחות. לפעמים עדיף לפרוס את המשכנתא לשנים רבות יותר, מאשר להסתכן באובדן הנכס. לימודים עבור יועצי ויועצות משכנתאות, מתקיימים במסגרת המכללות השונות ברחבי הארץ. הלימודים מכשירים אתכן לעבודה במסגרת הבנקים או בבית השקעות. אבל כמובן שניתן גם לעבוד כעצמאים בתחום.

מעוניינים להפוך ליועצי משכנתאות? למדו מהמומחים המבוקשים בתעשייה. עם ניסיון של למעלה מ-20 שנה, אורין שפלטר עוזרת לסטודנטים ללמוד כיצד לנהל לקוחות, לעבד הלוואות ולהתמודד עם מצבים מאתגרים של לקוחות. בין אם אתם מחפשים שינוי בקריירה או סתם רוצים ללמוד עוד על ענף המשכנתאות, זו הזדמנות מצוינת להירשם ללימודי ייעוץ משכנתאות.


ייעוץ משכנתאות 

כיום כל מי שלוקח משכנתא צריך יועץ מקצועי. בשוק העבודה ישנם שני סוגים של יועצים. יועצים העובדים במסגרת הבנקים ויועצים עצמאים. בכל מקרה נתון היועצים צריכים לעבור הסמכה בתחום. ייעוץ משכנתאות אינו דורש זמן לימודים ארוך או מבחנים מטעם המדינה. אבל כל מי שרוצה לעבוד בתחום רצוי שתהיה לו תעודת הסמכה. אף מוסד פיננסי או אף בעל עסק לא יעסיק אדם ללא ניסיון. לכן במהלך הלימודים אתם רוכשים את הכלים הנדרשים לעבודה עם לקוחות. במהלך הקורס אנחנו שמים דגש מיוחד על הכנה לעבודה, כולל פגישת ייעוץ בבנק עם יועצי משכנתאות. הסטודנטים שלנו מתלווים לפגישה בפועל ולומדים את העסק בצורה מעשית. בנוסף לכך הם מקבלים סט כלים מעודכן בשביל לעבוד עם כל לקוח. אנחנו מתמקדים בכל התחומים הרלוונטיים הנדרשים לתחום. בקורס נלמד על מיסוי ועל אפשרויות מימון נדל"ן ועל נושאים רבים נוספים הקשורים לתחום.

כיום חשוב מתמיד לפעול במהירות ובאחריות לפני המשבר הפיננסי הבא. קורס יייעוץ משכנתאות ילמד אותך את כל מה שצריך לדעת על קבלת משכנתא. אין ערובה להצלחה, אבל לפחות תהיו חמושים במידע הנכון לגבי הבחירות שלכם.

מעוניינים לקבל פרטים נוספים על תוכנית הלימודים שלנו במכללה? פנו אלינו עוד היום אל היועצים שלנו. אנחנו כאן עבורכם בכל עת. 

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.