לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

כל אזרח בישראל חייב לעשות ביטוח בריאות במסגרת קופות החולים. כמו כן, רבים קונים גם ביטוחים משלימים דרך הקופות, בנוסף לביטוח הבסיסי. בשנים האחרונות, נוספו למשוואה ביטוחי הבריאות הפרטיים. רבים מאזרחי המדינה מבוטחים כיום באופן פרטי. בנוסף לביטוח החובה ולביטוחים המשלימים. 

ביטוח בריאות פרטי, מיועד עבור טיפולים רפואיים מיוחדים ותרופות שאינם בסל התרופות - בהם מטפל יועץ ביטוח בריאות מוסמך. את הביטוחים מבצעים מול חברת הביטוח. הפוליסות עצמן הם חוזה משפטי בין הלקוח לבין החברות המציעות את השירות. אבל בניגוד לחוזה רגיל, במקרה הנוכחי, ישנן הגבלות על תנאי החוזה מטעם המדינה. חוק חוזה ביטוח, מחייב את החברות המציעות את הפוליסה לעמוד בתנאים הנדרשים. בשביל לבחור את הפוליסה הנכונה, מומלץ ביותר לשכור את שירותיו של יועץ ביטוח בריאות בלתי תלוי. 

יועצי ביטוח בריאות, בחירת הפוליסה הנכונה

יועצי ביטוח בריאות בלתי תלויים, הם אנשי מקצוע אובייקטיבים. הם אינם מחויבים לחברות הביטוח. היועצים מכירים לעומק את כל הפוליסות השונות בתחום. בנוסף לכך הם מתעדכנים על בסיס קבוע במגמות וברפורמות השונות המתרחשות בשוק. עליהם גם להבין את מצבו הרפואי של המבוטח. רישוי סוכני ביטוח מתבצע לאחר בדיקה ובחינה מעמיקה שהמועמד אכן כשיר לתפקיד מבחינת ידע וניסיון. 

אחד הדברים הכי משמעותיים, הוא דיוק בבחירת הפוליסה הנכונה לטובת הלקוח ובני המשפחה. את כל הדברים האלו היועצים לומדים במסגרת תוכנית לימודים מקיפה. את התחום לומדים במסגרת מסלול של לימודי ביטוח אלמנטרי. סוכני ביטוח המייעצים עבור לקוחות בנוגע לביטוחי הבריאות, אינם מוכרים פוליסות ביטוח בנוסף. הייעוץ בלבד אינו קשור לתחום המכירה. 

לימודי ביטוח אלמנטרי, מכשירים אתכם לתת שירות גם בתחום יועצי הבריאות הבלתי תלויים. במכללת אורין שפלטר, יש לנו מסלול מיוחד של ייעוץ במסגרת לימודי ביטוחים. אם אתם מעוניינים בפרטים נוספים על התוכנית ועל היקף הלימודים. פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.