לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

בשנים האחרונות ייעוץ משכנתאות הפך למקצוע מבוקש במכללות רבות ברחבי הארץ. גם אצלנו במכללת אורין שפלטר, חלה עלייה מתמדת בנרשמים ללימודי יועץ משכנתאות. הביקוש הגדול נובע מהצורך של אנשים לקבל את התנאים הטובים ביותר מהבנקים. 

כיום יש בשוק 32 מסלולי משכנתא שונים. בהתאם לכך, בשביל לבנות תמהיל משכנתא אידיאלי, צריך ידע נרחב והבנה של כל הפרמטרים הנדרשים. בעיקר המיסוי על משכנתאות והסדרי התשלומים עבור כל מסלול. בשביל לדעת כמה אחוז מהמשכנתא כדאי לקחת במסלול פריים, וכמה במסלולים אחרים, צריך להבין לעומק מה כל מסלול כולל. בדיוק בשביל זה, יש יועצי משכנתאות מומחים שעוזרים ללקוחות לקבל את ההחלטה הנכונה.

יועץ משכנתאות צריך להבין גם בכל התחומים הנלווים לייעוץ. עליו להכיר לעומק את שוק הנדל"ן, ואת כל תחום המיסוי הקשור למשכנתאות. בנוסף לכך, היועצים חייבים להכיר את כל הסוגיות המשפטיות הנוגעות לתחום. כמו כן, על היועצים להיות מעודכנים בכל חידושי החקיקה.

ייעוץ משכנתאות, הכשרה מקצועית מקיפה

מכללת אורין שפלטר, מכינה אתכם ישירות לעבודה עם לקוחות ומכינה אתכם היטב לקראת מבחן לשכת יועצי המשכנתאות. אצלנו תלמדו אך ורק את מה שנדרש מכם לעבודה, ללא איבוד זמן יקר על חומר תיאורטי לא רלוונטי. בשנים האחרונות סטודנטים רבים מבינים, שהכשרה מקצועית יכולה בהחלט להחליף לימודים אקדמיים. בעבר, רוב הסטודנטים שלנו היו בעלי תואר ראשון. כיום הם מגיעים ללימודים מקצועיים, מייד לאחר הצבא והטיול הגדול.

מטרת הקורס שלנו היא להקנות ידע וכלים מעשיים לעבודה, בשילוב עם מעין התמחות בפועל עם יועצים ומנהלי תיקים. בקורס תקבלו ידע מתאים בשביל לנווט את משק הבית למשכנתא האידיאלית עבורו. בהתאם לכך, נעבוד עם מחשבוני משכנתא ונבצע תמהיל משכנתא עבור מקרים נבחרים.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים? פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים שלנו.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.