לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

ייעוץ משכנתאות, הוא אחד המקצועות המבוקשים אצלנו במכללה. בזמן קצר יחסית, תוכלו לרכוש מקצוע ולהגדיל בצורה משמעותית את ההכנסה. כיום כל אדם בישראל שלוקח משכנתא, עושה זאת באמצעות ייעוץ מקצועי, על ידי יועצים מומחים לעניין. אנשים כבר לא מסתמכים על היועץ של הבנק ומחפשים יועצים חיצוניים, שיעזרו להם לקבל את ההחלטה. בהתאם לכך, התחום מאפשר לסטודנטים רבים בסיום הלימודים, להשתלב מיידית בעבודה.

אחד הדברים הכי משמעותיים בלקיחת משכנתא, הוא בניית תמהיל אופטימאלי עבור הלקוחות. תמהיל משכנתא חשוב אפילו יותר מהריביות של ההלוואה. בדומה ללימודי ייעוץ משכנתאות אונליין אחד השיקולים החשובים בתמהיל משכנתא, הוא בחירת המסלול המתאים. משכנתא בנויה מכמה הלוואות בתנאים שונים. לדוגמא תמהיל המורכב ממסלול פריים, מסלול קל"צ, מסלול שנקרא קבועה לא צמודה, ומסלול משתנה כל חמש צמודת מדד. כמה אחוזים מהמשכנתא אתם צריכים לקחת בכל מסלול. החישוב המדויק נעשה על יועצי משכנתא מומחים לעניין. תמהיל משכנתא איכותי ומותאם ללקוחות, יכול לחסוך עבורם תשלומים משמעותיים מדי חודש בחודשו.

קורס ייעוץ משכנתאות מכין אתכם בצורה מלאה למתן שירות ללקוחות. אנחנו עובדים עם מרצים מעולים של המכללה ואנשי מקצוע חיצוניים שעובדים בתחום. השילוב בין תיאוריה למעשה, מאפשר לכם לרכוש כלים מעשיים תוך כדי לימוד מעמיק של כל הנושאים הרלוונטיים לתחום. אנחנו מאמינים שידע מעמיק המכוון לעשייה הוא המפתח להצלחה.

מצוינות שהולכת אתכם לאורך כל הדרך

בעבר ללא תואר ראשון, לא ניתן היה להצליח בשוק העבודה. כיום מכללות רבות, מציעות מסלולי לימוד אטרקטיביים ללא צורך בלימודים אקדמיים. היתרון הגדול של הלימודים אצלנו במכללה, הוא ההכנה לשוק העבודה. הרוב המוחלט של הסטודנטים אצלנו במכללה עובדים בפועל בתחום. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אל קהל הסטודנטים של המכללה, בדרך אל רכישת השכלה מקצועית שתקפיץ עבורכם את ההכנסה

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.