לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

אחת השאלות הכי משמעותיות לפני השקעה בשוק ההון, היא מה לשאול את יועץ ההשקעות. לפני קבלת ההחלטה, אתם צריכים לבוא מוכנים לייעוץ ולשאול את השאלות הנכונות. בהתאם לכך ידע בסיסי בלימודי ייעוץ השקעות, הוא הכרחי לפני פנייה ליועץ מקצועי. קודם כל עליכם לדעת מהן סוגי ההשקעות בשוק. להבין לעומק את החלוקה בין השקעות של כספי הפנסיה, קופות הגמל וקרנות ההשתלמות לבין השקעות פרטיות. אם אתם מעוניינים להיכנס לעובי הקורה, תוכלו כמובן ללמוד בעצמכם את התחום בשביל להשקיע באופן עצמאי. אחת הדרכים היעילות לעשות זאת היא באמצעות קורס יועץ השקעות.

קורס יועץ השקעות

קורס יועץ השקעות, מכין אתכם בצורה מלאה להתמודדות עם שוק ההון. בשנה הראשונה תלמדו את ארבעת קורסי המבוא הנדרשים. סטטיסטיקה ומימון, מבוא לכלכלה, יסודות החשבונאות ודיני ניירות ערך ואתיקה מקצועית. בנוסף לכך תעברו קורס בניתוח ניירות ערך וניהול תיקים. משך הלימודים נע בין שנה וחצי לשנתיים תלוי בקצב הלימוד שלכם בנוסף להתמחויות בתחומים נוספים כמו קורס יזמות נדלן.
במהלך הקורס תכירו את כל הנכסים הפיננסיים ואת המיסוי על הנכסים. כמו כן תתנסו בעבודה מעשית תוך כדי הלימודים. כל המרצים שלנו הם אנשי מעשה שעבדו בתחום. בהתאם לכך הדגש שלנו הוא על הכנה להשקעות בפועל, תוך ניצול מקסימאלי של הידע התיאורטי הנרכש.

במכללת אורין שפלטר, אנחנו שמים דגש על לימוד ברמה הגבוהה ביותר שניתן. בנוסף לכך יש לנו צוות מעולה שעומד לרשותכם בכל עת. בסיום הלימודים אנחנו עוזרים לכם להשתלב בעבודה ולמצוא את המקום המתאים עבורכם.
מעוניינים בפרטים נוספים ? רוצים להצטרף לקורס שלנו כבר בסמסטר הבא ? אתם מוזמנים עוד היום ליצור קשר עם יועצת הלימודים שלנו. אנחנו כאן עבורכם בכל שעה ובכל עת.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.