לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

לימודים מקוונים, הם אחת הדרכים היעילות ביותר ללימוד של קורסים מקצועיים. הקורס שלנו, קורס ייעוץ משכנתאות לימודים און ליין, מכיל את כל חומר הלימוד בתחום. כמו כן הקורס מותאם במיוחד עבור אנשים עובדים, שאין להם אפשרות ללמוד בצורה רגילה. אנחנו עושים את כל המאמצים הנדרשים, בשביל לספק לכם קורס מקיף ומעמיק ברמה הכי גבוהה שניתן. כולל התנסות מעשית בעבודה תוך כדי הקורס. בעולם של ימינו, קורסים מקוונים הם הזדמנות מצוינת לאנשים עובדים, להשלים השכלה ולשדרג את אפשרויות התעסוקה.
הקורס מתאים עבור כל מי שמעוניין לעבוד כיועץ משכנתאות, במסגרת הבנקים או באחת מחברות הפיננסים המתמחות בתחום. כמו כן הקורס מתאים לכל מי שמעוניין לעבוד כעצמאי או עובד כבר בפועל כעצמאי. כתוספת לעסק הפרטי ייעוץ משכנתאות יכול בהחלט לשדרג את אפשרויות הפרנסה שלכם.

ייעוץ משכנתאות אפשרויות תעסוקה

בוגרי הקורס שלנו נהנים ממגוון רחב של אפשרויות תעסוקה. כיועצים, מנהלי תיקים או מלווי פרויקטים ותוכלו ללמוד עוד מגוון תחומים כמו לימודי ייעוץ משכנתאות. הבוגרים שלנו משתלבים בסיום הלימודים, בחברות מובילות בתחום המעניקות שירות למאות ואלפי לקוחות מדי שנה. בסיום הקורס, תקבלו אישור לעבודה בתחום, כולל אישור מיוחד להגשת בקשות מול הבנקים השונים.
בסיום הלימודים תקבלו מחשבוני משכנתא ומחשבוני בדיקת זכאות, ומסמכים הדרושים עבורכם להתחלת העבודה. אצלנו במכללת אורין שפלטר, אנחנו עוזרים לכם לאורך כל הדרך, עד להשתלבות מלאה במעגל העבודה.
רוצים לשמוע פרטים נוספים על הקורס שלנו בסמסטר הבא ? מתלבטים האם התחום מתאים עבורכם ? במהלך הייעוץ נעבור ביחד אתכם על כל חומר הלימוד של הקורס, ונכין אתכם בצורה מלאה לקבלת ההחלטה. בסופו של יום רק אתם יודעים מה נכון עבורכם. אנחנו כאן בשביל לספק לכם את המידע הנדרש לקבלת ההחלטה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.