לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

יזמות נדל"ן עברה מהפכה של ממש בשנים האחרונות. כיום רבים מהאנשים הפונים אל התחום מבינים שיזם נדל"ן הוא מקצוע לכל דבר ועניין. אנחנו מכינים אתכם בצורה מלאה להשתלבות באחד התחומים המרתקים ביותר בשוק העבודה. אף אחד מאתנו לא נולד להיות מומחה לנדל"ן. לכן בשביל להיות יזם מוביל עלינו ללמוד את המקצוע לעומק. הכישרון כמובן משחק תפקיד והניסיון בתחום הוא הכרחי. אך מעבר לכך יש ללימודים מקצועיים יתרונות רבים. אתם צריכים לברר דבר ראשון מהי בדיוק הנישה המתאימה עבורכם.

הכל כמובן בהתאם לתקציב ולכישורים הנדרשים. בדיוק בגלל זה הקורס שלנו מותאם לכל סוגי היזמים. במהלך לימודי תעודה מקוונים תוכלו ללמוד לעומק על עסקאות שבוצעו בפועל ולראות מהי ההשקעה המתאימה ביותר עבורכם. יזמי נדל"ן מקצועיים מובילים פרויקטים רווחיים והופכים כל השקעה למכרה של זהב. הכישרון כמובן הכרחי למקצוע אבל ההשקעה בלימודים היא העיקר. העלויות והמחירים של הקורסים שלנו נמוכים מאוד בהשוואה לשכר המשתלם בסוף הלימודים.

 

קורס יזמות נדל

קורס יזמות נדל"ן התחומים הנלמדים

הקורס שלנו במכללת אורין שפלטר פותח לפניכם שער אל עולם היזמות. עולם חדש מופלא שבו אתם תלמדו איך להיות יזמים מובילים בתחום. זהו תחום מרתק שבו תיקחו על עצמכם סיכונים מחושבים בשביל לקצור תשואות מניבות ורווחים משמעותיים.

אנחנו מאמינים שידע מעשי הוא הבסיס להצלחה. את הלימודים מנהלים אנשי מקצוע מובילים בתחום שביצעו השקעות נדל"ן מצליחות ומניבות. אותם אנשי הגיעו מהשטח וצברו ניסיון רב בהשקעות נדלן בתל אביב, חיפה ובכל רחבי הארץ - את הידע שצברו החלטנו להנגיש לכם בקורס הייחודי שלנו במכללה. הידע שלהם עומד כולו לרשותכם. בקורס לומדים לעומק את כל המושגים הנדרשים בשביל להתמחות בתחום, כולל היבטים משפטיים הנוגעים לנדל"ן וכל תחום המיסוי על נכסים. בקורס תלמדו על עסקאות אקזיט ונכסים מניבים, תכירו לעומק פרויקטים שונים בשוק של פינוי ובינוי, על נדל"ן עסקי ועל השקעות נדל"ן בשוק הפרטי ועוד נושאים רבים נרחבים בהתאם לתוכנית הלימודים המפורטת שלנו.

 

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.