לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

אחד המקצועות המבוקשים ביותר בעולם הפיננסי הוא לימודי ייעוץ משכנתאות. רבים מהסטודנטים בתחום עובדים בסיום הלימודים כיועצים מובילים. לימודי ייעוץ משכנתאות במרכז במכללת אורין שפלטר מכינים אתכם לעבודה מעשית בתחום. אנחנו מכשירים מדי שנה עשרות אנשי מקצוע מעולים. בסיום הלימודים יש לנו שירותי השמה שעוזרים לסטודנטים למצוא עבודה. הליווי המקצועי שלנו לאורך הקורס נמשך גם לאחר סיום הלימודים.


הלימודים אצלנו כוללים את כל התחומים הנדרשים לעבודה בתחום. הכשרה מעמיקה בנדל"ן ובאשראי, הבנה של כלכלת המשפחה ויכולת לבצע ניתוח של תמהיל משכנתא אידאלי. אצלנו ניתן לעשות מעין התמחות בתחום עם יועצים בחירים ומנהלי תיקים. היעד המרכזי שלנו הוא להכשיר יועצי משכנתא מובילים שיעזרו ללקוחות שלהם לחסוך בתשלומים החודשיים.

תקשורת עם לקוחות

בקורסים שלנו אנחנו שמים דגש מיוחד על עבודה עם לקוחות. בהתאם לכך עבודה עם קהל דורשת ניסיון והבנה של צרכי הקליינט. כיועצים עליכם להבין לעומק את הצרכים הספציפיים של כל משפחה ולהתאים את המסלול לאדם. התאמה אישית שמתחשבת גם בשיקולים אישיים. הגדלת המשפחה, יציבות מקום העבודה, והתוכניות של הזוג הצעיר לעתיד. בשביל לנהל תקשורת פתוחה וכנה עם לקוחות צריך ללמוד איך לעשות זאת כראוי. באמצעות סימולציות ותיאורי מקרים והכוונה אישית נכשיר אתכם לניהול תקשורת בין אישית ברמה הכי גבוהה שניתן.

 

 לימודי ייעוץ משכנתאות במרכז

 

לימודים אצלנו במכללה

מכללת אורין שפלטר מכשירה עשרות יועצים מובילים מדי שנה. הבוגרים שלנו עובדים כיועצים בכירים בכל רחבי הארץ. לאור זאת הקורסים שלנו מיועדים עבור כל מי שמעוניין לעבוד בתחום במסגרת מוסד פיננסי או באופן עצמאי כהכנה לפרישה לפנסיה. קורס ייעוץ משכנתאות במכללה יקנה לסטודנטים כלים וידע מעשי ופרקטי מול יועצים ומנהלי תיקי משכנתאות לקבלת הניסיון הדרוש להשתלבות בתחום בצורה הטובה ביותר. בנוסף הקורסים שלנו מיועדים גם למשקיעים ולמתווכי נדל"ן. משקיעים ויזמים בתחום הנדל"ן שרוצים ללמוד לעומק על תחום המשכנתאות. לרבות סוכני ביטוח המוכרים פוליסות ביטוח משכנתא ועוד מקצוענים רבים בתחום הפיננסי. עבורם הלימודים הם מקפצת מדרגה לשדרוג העסק הפרטי שלהם.


 

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.