לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

יועץ פנסיוני הוא מקצוע מבוקש, כל אחד מאתנו נזקק לייעוץ מקצועי בנוגע לכספי הפנסיה שלנו. היועץ הפנסיוני עוזר לנו לעשות סדר בכל תוכניות הביטוח ומאפשר לנו לצאת לפנסיה בצורה בטוחה. ייעוץ פנסיוני לימודים יכול להתבצע בכל שלב של החיים ובכל רגע בו אתם מרגישים שהגיע הזמן הנכון לעשות סדר בבלגן.


קרנות הפנסיה שלנו המנוהלות על ידי חברות מתחרות, כוללות שלושה מרכיבים עיקריים:
- הפקדות עבור הקצבה החודשית, המשמשות לשמירה על רמת החיים הנאותה לאחר הפרישה.
- הפקדות עבור קצבת נכות שנועדו למקרים של נכות כתוצאה מפציעה או מחלה.
- הפקדות עבור הקרובים שלכם במקרה של מוות, הבטחת הכנסה לשארים בפוליסת הביטוח, רשת
ביטחון להכנסה יציבה כתוצאה ממוות שלא בעתו.
השיקול המרכזי ביותר בכל הנוגע להפקדות לפנסיה, הוא מה החלק היחסי של ההפקדה עבור כל אחד מהמקרים. כל מבוטח צריך לעשות שקלול של גורמים שונים ומסובכים בשביל להגיע להחלטה הנכונה. כאן נכנס לתמונה יועץ הפנסיה שלכם.
המכללה שלנו מכללת אורין שפלטר מכשירה יועצים פנסיונים מהשורה הראשונה. אם אתם מחפשים יועץ פנסיוני מומלץ בתל אביב, אתם מוזמנים לבחור אחד מתוך רשימת הבוגרים שלנו. יעוץ מקצועי יעזור לכם לנהל את כספי הפנסיה בצורה נכונה ולהתכונן לעתיד המחכה לכם מעבר לפינה. תכנון נכון יאפשר לכם לחיות בכבוד לאחר הפרישה ואולי אף להרוויח סכומים משמעותיים באמצעות השקעה מתאימה.

 

בדיקת דוח פנסיה שנתי
אחד מהדברים המרכזיים שבהם יועצים פנסיונים יכולים לעזור לכם הוא בדיקת דו"ח פנסיה שנתי. הבדיקה מכילה פרמטרים רבים שרק איש מקצוע יכול להבין אותם כהלכה. סכומי הביטוחים, תשואות הקרן ורמת הסיכון. הסוכן בודק ביחד אתכם האם התוכנית שלכם מתאימה עבורכם גם היום. אולי ניתן לשנות אותה לתוכנית טובה יותר או לעבור לקרן פנסיה חדשה במקרה הצורך.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.