לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

האופן בו אנשים רוכשים כיום השכלה השתדרג משמעותית בשנים האחרונות. לא עוד בלעדיות לשיטות הלימוד המסורתיות של שיעור פרונטלי מול כיתה, שכן כיום ניתן לקחת קורס ולימודים דיגיטליים במגוון רחב של מוסדות לימוד. קורסים דיגיטליים אונליין מאפשרים לסטודנטים לקבל את החומר בצורה יותר נגישה, ללמוד בזמן ובקצב שלהם, ועדיין לשמור על קשר עם חבריהם לכיתה והמרצים בצורה כזו שקליטת התוכן לא נפגעת. יש קורסים אותם יותר נוח וקל ללמוד אונליין, ואלו דווקא התכנים שנוגעים לכלכלה.

תחומי הכלכלה השונים כמו ביטוח, ייעוץ משכנתאות ושוק ההון, הם תחומים בהם יש הרבה מידע רלוונטי, והם מתחברים בצורה אידיאלית עם אלמנטים טכנולוגיים רבים, כך שהחיבור הזה הוא רק טבעי. כדי ללמוד טוב בצורה מקוונת, צריך שהתשתית תהיה איכותית, כולל ממשק טוב, שיעורים מצולמים ומוקלטים ומרצים שיודעים כיצד להעביר את השיעורים הללו, וזה בדיוק מה שעושים במכללת אורין שפלטר. מכללת אורין שפלטר היא המכללה המובילה בישראל בתחומי הכלכלה השונים, לרבות ביטוח ושוק ההון, והיא מציעה מגוון רחב של מסלולים, קורסים ולימודים דיגיטליים בכל אחד מהתחומים בהם היא נוגעת.

בצורה הטובה ביותר

במכללת אורין שפלטר מציעים תוכן איכותי ועדכני, שמתחבר בצורה נכונה עם התחומים בהם לומדים. המרצים במכללה הם מהאיכותיים ביותר בישראל, והם אלו שמסוגלים לתת את הערך המוסף בזמן השיעורים וגם לאחריהם. החיבור של המכללה עם האפשרות להעניק תוכן מקוון הוא טבעי, ובאמצעות הקורסים המקוונים, אנשים יכולים לחסוך זמן, ללמוד בנוחות מהבית, ולקבל בדיוק את אותו תוכן, ואפילו בצורה שהיא נוחה וחדשנית יותר. אין כל ספק שהעתיד של ההוראה והאקדמיה נמצא באונליין, ובאורין שפלטר הצליחו למקסם את השירות לסטודנט באמצעות קורסים כמו קורס דיגיטלי בשוק ההון שמעביר את התוכן בצורה הטובה ביותר.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.