לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

למידע נוסף ובחירת מסלול לימוד לחצו כאן

למידע עבור לימודים במכללת אורין שפלטר צרו עימנו קשר: 074-757-9813

מתאים לכל אחד

הלימודים במכללות המקצועיות הם מאוד פופולאריים כיום ומתאימים כמעט לכל אחד. היתרון הכי גדול הוא שהמכללות הללו מאפשרות לקבל תואר מקצועי ולהתחיל בעבודות רווחיות, מכובדות ואיכותיות גם ללא תואר אקדמי. כיום ישנם לא מעט מקצועות שניתן ללמוד ולהתחיל להתקדם ולרכוש את הניסיון הנדרש בשוק העבודה עוד במהלך התואר. המכללה המקצועית המובילה בישראל היא אורין שפטלר, אצלה ניתן ללמוד מקצועות בכל תחומי הכלכלה, כולל משכנתאות, ביטוחים, שוק ההון וייעוצים פיננסיים שונים.


זאת מתוך הבנה כי אכן מדובר במקצועות מבוקשים שלא מעט אנשים מעוניינים ללמוד אותם, ולאחר מכן גם לעבוד בהם. מסלולי הלימוד במכללה הם איכותיים, קצרים באופן יחסי, נוחים וכאלו שמאפשרים לעבוד תוך כדי התואר.

במאה ה-21 נהוג לחשוב שהבסיס לעבודה רווחית היא תואר אקדמי - אבל ישנם גם עיסוקים מתגמלים מאוד שאפשר להגיע אליהם בלי לימודים אקדמיים. בפרט תוכלו להפוך ליועצי השקעות, מנהלי תיקים או משווקים בשוק ההון תוך שנתיים, גם ללא כל ידע מוקדם או זיקה כלשהי לתחום.

הדרך למקצועות רווחיים אלה גם ללא תואר כוללת הצלחה ב-5 או 6 מבחנים וסטאז'. המבחנים הם במקצועות כלכלה, חשבונאות, אתיקה ודיני ניירות ערך, סטטיסטיקה ומימון, ניתוח ניירות ערך וניהול תיקים (על-מנת לעבוד כיועצי השקעות או משווקי השקעות אין צורך לעבור את המבחן האחרון), והסטאז' הוא 6 חודשים עבור יועצי ומשווקי השקעות ו-9 חודשים עבור מנהלי תיקים (כשבכל מקרה ניתן להתחיל את הסטאז' כבר לאחר שעוברים את 4 המבחנים הראשונים).

קורס לימודי הכרת שוק ההון

במכללת אורין שפלטר תוכלו ללמוד בקורסים שמכינים את התלמידים לקראת המבחנים הספציפיים הנ"ל. כאמור אין דרישות קדם לקורסים ואין צורך בשום ידע ספציפי - המרצים המנוסים מאוד בכל הקשור להוראה ולהכנה למבחני שוק ההון מבטיחים שכל תלמיד ותלמידה יגיעו לכל מבחן ומבחן עם כל הידע והכלים הדרושים להצלחה בהם. בנוסף ללמידה בכיתה מתבצע גם תרגול נרחב בבית, באמצעות אתר האינטרנט הייעודי של הקורסים ובו שלל שאלות ממבחנים משנים קודמות ופתרונות מפורטים. לאחר מעבר כל המבחנים והשלמת הסטאז' ניתן להיעזר בחברת ההשמה של אורין שפלטר כדי להתקבל לבנק או לבית השקעות ולעבוד בדיוק במשרה המתאימה לכם ביותר. ללימודי שוק ההון מחיר משתלם לאנשים אשר רוצים להצליח בגדול בלי להשיקע הרבה כסף.

עוד כדאי לדעת שניתן לעסוק באותם מקצועות רווחיים ללא תואר גם כבעלי עסק עצמאי. כשכירים תוכלו להרוויח החל מ-8,000-10,000 ש"ח בחודש ועד 16,000-25,000 ש"ח בחודש, ליהנות מהטבות ובונוסים ובאופן כללי לזכות בסביבת עבודה נעימה ומטפחת.

לימודים ללא תואר

אנשים רבים יוצאים מנקודת הנחה שכדי להרוויח שכר טוב במדינת ישראל חייבים להחזיק בתואר אקדמי כלשהו, אך המציאות היא שונה לחלוטין. מצד אחד, יש הרבה תארים אקדמיים שלא מובילים לשום מקום, ויכולים להיות בזבוז זמן גדול, ומנגד, יש הרבה מאוד מקצועות שאפשר ללמוד בצורה מקצועית ופרקטית, ולהתחיל להרוויח בענק אחרי מסלולים לימודים קצרים ולא מורכבים באופן יחסי. תחום הביטוח הוא תחום בו אפשר להצליח בענק, אחרי מסלול לימודים מקצועי של כשנתיים בלבד. מכללת אורין שפלטר היא מכללה שמאפשרת מסלול לימודים מהיר שבסופו ניתן לקבל רישיון עיסוק בביטוח והתחיל לעבוד באחד התחומים הרווחיים ביותר בעולם הפיננסים. בלימודי סוכן ביטוח תנאי קבלה נוחים שמאפשרים אנשים להצליח בתחום

לימודים ללא תואר

מקצוע הביטוח הוא ההוכחה לכך שיש מקצועות רווחיים ללא תואר בישראל ואפשר להרוויח משכורת של חמש ספרות נטו כבר זמן קצר לאחר סיום הלימודים. במכללת אורין שפלטר מקבלים את כל הכלים כדי להיות סוכן ביטוח עצמאי ולהתחיל למכור פוליסות מכל מיני סוגים. במכללה ניתן לבחור מסלול התמחות, לקחת מספר קורסי יסוד ובהמשך לבחור מסלול התמחות וסטאז'. בסופו של דבר, אורכו של המסלול הוא בין שנתיים לשנתיים וחצי, שבסיומו יש לבצע סטאז' שגם הוא נותן כלים מעשיים.


עדי שרון - סמנכ"ל ומנהל אקדמי במכללה ומרצה בקורסים כלכלה, מימון ומקצועית א' מזה עשור

הבחירה הטבעית

המסקנה הסופית היא שיש מקצועות רווחיים ללא תואר בישראל ואין צורך לבחור בתואר יקר וסתמי על מנת לצאת לידי חובה. לא חייב תואר ראשון בביטוח על מנת לעסוק בתחום. כאשר יוצאים עם רישיון לעסוק בביטוח, ניתן לעבוד גם באופן עצמאי וגם בתוך חברה גדולה, ולהתחיל להרוויח סכומים יפים מאוד, שרק עולים עם הזמן, כאשר צוברים עם ידע, ניסיון ומעמד. ביטוח הוא דבר שתמיד יש לו צורך, בכל תחום אפשרי, מכיוון שאנשים רוצים לכסות את עצמם מפני אסונות וטעויות. לכן, כסף תמיד יהיה בביטוח בצורה כזו או אחרת ועל הסוכנים לדעת לנצל זאת.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.