לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

יזמות עסקית מאפשרת למי שמתאים לכך להביא לידי ביטוי את מלוא יכולותיו, להגשים חלומות ולזכות גם בתמורה כספית נאה מאוד ובחיים עם איכות באופן כללי. אחד התחומים שבהם הפוטנציאל ליזמים גבוה במיוחד הוא הנדל"ן - וכדי לממש את הפוטנציאל כדאי לרכוש כלים וידע שיהוו בסיס איתן לאיתור הזדמנויות מתגמלות ולמימושן.

קורס יזמות נדל"ן של מכללת אורין שפלטר מעניק את כל מה שיזם נדל"ן זקוק לו בראשית הדרך. תוכנית הלימודים פותחה בשיתוף מומחים עתירי ניסיון בתחום, ומתוך גישה פרקטית כך שבוגרות ובוגרי הקורס יוכלו להתחיל לפעול במגוון דרכים שונות כבר בתום הלימודים. דגש נוסף של קורס היזמות במכללה הוא העיסוק בתחומים שונים בעולם הנדל"ן רב האפשרויות - רכישת דירות לצורך מכירתן הכמעט מידית, איתור קרקעות לטווח הארוך, הובלת פרויקטים ועוד.

עוד כדאי לדעת כי בנוסף ל-125 שעות לימוד, כוללים הלימודים וובינר וכן מפגשי שטח מעשירים שמסייעים לתלמידים לחבר בין תיאוריה למעשה. על-מנת להבטיח את יישום כל הידע הרב מבוצעות תוך כדי הקורס גם סימולציות מגוונות ובסיומו מוגשת עבודת גמר בליווי איגוד הנדל"ן הישראלי. משתתפי הקורס מקבלים גם ספר מקיף ויסודי שכולל את חומר הלימודים ולצידו חומרי עזר יקרי ערך (טבלאות אקסל, טבלאות נתונים לצורך חישובים כלכליים בתחום הנדל"ן, הסכמים משפטיים ועוד).

המרצים בקורס מתמחים בהוראה בתחום היזמות והנדל"ן. בין הנושאים המרכזיים במסגרת לימודי יזמות נדל"ן במכללת אורין שפלטר: אסטרטגיות השקעה, סוגי נדל"ן שונים (פרטי, מסחרי וכו'), זיהוי פוטנציאל של קרקעות שניצבות בפני הפשרה, פרויקטי התחדשות עירונית (תמ"א 38), תמחור, חישובי תשואות שמניבה יזמות נדל"ן, השבחת נכסים, מימון יזמות בעולם הנדל"ן, סוגיות מיסוי ועוד.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.