לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

רוצים עוד פרטים אודות קורס משווק פנסיוני? לחצו כאן

למידע עבור לימודי ביטוח פנסיוני צרו עימנו קשר: 074-757-9813

הדרך הבטוחה

אנשים שרוצים להגיע לעסקאות הטובות ביותר בתחום הפנסיה, צריכים להתייעץ עם יועץ פנסיוני טוב, שיידע לכוון אותם לעסקה הטובה ביותר בהתאם למצבם המשפחתי והיכולות הכלכליות שלהם בנוגע להכנסות והוצאות. לעיתים, אפשר להגיע לעסקאות האלה גם דרך משווק פנסיוני שמוכר פנסיות מתוך אינטרס, אך גם עושה זאת בהתאמה אישית ללקוח. הדבר החשוב בנושאים הללו זה לקבל את ההכשרה הנכונה.

במכללת אורין שפלטר מציעים מסלול לימודים מהיר לקבלת רישיון ביטוח פנסיוני אשר ייתן לאנשים רבים את האפשרות לקבל לקוחות ולעזור להם להשיג את המסלול הפנסיוני העדיף להם. לימודי ביטוח פנסיוני במכללה הוא נוח, וישנה גם אפשרות לעבוד ולהתמחות תוך כדי התואר, כדי להשיג יתרון על פני המתחרים.

הביקוש לשירותיהם של משווקים פנסיוניים מקצועיים וחדורי מוטיבציה נמצא במגמת עלייה מובהקת, שבאה לידי ביטוי גם ברמות השכר בתחום. משווק פנסיוני בראשית הדרך מרוויח כ-8,000 ש"ח בחודש כשעל שכר הבסיס יש להוסיף עמלות שעשויות להקפיץ את ההכנסות במידה ניכרת, ואילו משווקים מנוסים מגיעים למשכורות חודשיות של כ-18,000 ש"ח וזוכים אף הם לבונוסים משמעותיים.

חשוב לדעת כי עבור משווק פנסיוני משכורת גבוהה היא רק מרכיב אחד שהופך את הקריירה למתגמלת. מרכיב משמעותי אחר הוא מבחר אפשרויות התעסוקה - אנשי מקצוע שמשווקים לציבור הרחב מוצרים פנסיוניים, בין אם 

כאלה ותיקים ובין אם כאלה חדשים, יכולים לעבוד הן בבנקים, הן בחברות ביטוח, הן בסוכנויות ביטוח והן באופן עצמאי כשבהדרגה הם יוצרים לעצמם תיק לקוחות שהולך ותופח ומניב רווחים הולכים ותופחים.

עוד יתרון לבחירת מסלול זה, מעבר לשכר המרשים, הוא הגידול בביקוש למוצרים פנסיוניים – גידול שמבטיח סיכוי גבוה במיוחד ליהנות מתעסוקה מתגמלת גם בעתיד. תורמים לכך גם חוקים עדכניים דוגמת זה שמחייב את ציבור העצמאיים לחסוך לקראת השלב בחיים שבו כבר לא יוכלו לעבוד, וגם העלייה המתמשכת והמשמעותית בתוחלת החיים, שהופכת את גיל הזקנה לנוכח הרבה יותר במציאות של כולנו.

משווק פנסיוני משכורת

במכללת אורין שפלטר נלמדים 6 קורסים אשר מהווים הכנה מוצלחת במיוחד לבחינות לקראת רישיון משווק פנסיוני. הידע הרב שהצטבר במכללה והניסיון העשיר בהכנה לקראת מבחני הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר מבטיחים לכל תלמיד ותלמידה מקסימום סיכויים לעבור את כל הבחינות בפרק זמן קצר במיוחד, ולהתחיל ליהנות מהמשכורות הנאות כבר תוך 18-24 חודשים.

כמו כן מפעילה אורין שפלטר חברת השמה שמסייעת לבוגרים להגיע למשרה האידיאלית עבורם, הן מבחינת המשכורת והן בהיבטים חשובים אחרים מבחינתם.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.