לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

לימודים בתחום הביטוח מתקיימים בשני מסלולים, המסלול הפנסיוני והמסלול האלמנטרי. סוכני ביטוח  עוסקים בכל הביטוחים הקשורים לרכוש כולל ביטוחים הקשורים לפגיעה בנפש כתוצאה משימוש מרכוש, מדובר בטווח מאוד רחב של ביטוחים שרבים מהם הם ביטוחי חובה. הסוכנים הפנסיוניים מעניקים שירות כולל ומקיף ללקוחות בנוגע לחסכונות הפנסיה והפיצויים שלהם. במסגרת ההכשרה בתחום הפנסיוני, יש אפשרות לעבוד כיועצים או כמשווקים. היועצים נותנים שירות אובייקטיבי ללקוחות והמשווקים מוכרים פוליסות ביטוח במסגרת חברות הביטוח, בתי השקעות ומוסדות פיננסיים נוספים.

לימודי סוכני ביטוח


לימודים אונליין בתחום הביטוח כוללים הכשרה מקיפה ומעבר של שישה מבחנים מטעם הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. במסגרת הלימודים בתחום תצטרכו לעבור שישה מבחנים, ארבעה מבחנים במקצועות היסוד ועוד שני מבחנים מקצועיים. בנוסף לכך תצטרכו לעבור סטאז' של חצי שנה.

מסלול בתחום הביטוח במכללת אורין שפלטר


הלימודים במכללה שלנו מכינים אתכם בצורה מלאה למבחנים ומעניקים לכם סט כלים עדכני לעבודה עם לקוחות. בנוסף לכך, אנחנו עוזרים לכם למצוא את הסטאז' המתאים ומייד עם סיום הלימודים למצוא עבודה בתחום.


המכללה שלנו היא המכללה המובילה בארץ בתחום הפיננסי והפנסיוני. אנחנו עובדים עם טובי המרצים, מרצים של המכללה ומקצוענים אמיתיים מהשטח. השילוב בין שני סוגי המרצים, מקנה לכם ידע תיאורטי ומעשי ברמה הכי גבוהה שניתן. הלימודים אצלנו מתקיימים במתכונת דיגיטלית או פרונטלית בהתאם לצרכים של הסטודנט.


במידה ואתם מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על הקורסים הבאים שלנו בתחום הביטוח או על ההכשרה המלאה, אתם יותר ממוזמנים לפנות אלינו אל יועצי הלימודים של המכללה. תוכלו כמובן גם להתקשר אלינו בשעות הפעילות. נשמח לענות לכם על כל שאלה שיש לכם בנוגע ללימודים ומועדי ההרשמה הקרובים.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.