לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

ייעוץ פנסיוני הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בשוק העבודה. באופן עקרוני אנשים יכולים ללמוד באופן עצמאי בשביל לייעץ לעצמם. אבל כיום עם המורכבות של הרגולציות והחוקים בתחום זה כמעט בלתי אפשרי, לכן יש שיווק פנסיוני שמתבצע דרך החברות השונות שמנסות להציע לכם את שירותיה. בשביל לקבל החלטה נכונה, נדרש ידע מעמיק מאוד בכל התוכניות הפנסיוניות קופות הגמל וקרנות ההשתלמות, כולל ידע משפטי הנוגע לתחום. לכן הפתרון הטוב ביותר הוא פנייה ליועצים מקצועיים שיעשו עבורכם את העבודה. ייעוץ פנסיוני יכול לחסוך עבורכם בתשלומי המיסים ולאפשר לכם לפרוש בכבוד. אחד הדברים הכי משמעותיים הוא כמובן ניהול נכון של כלכלת המשפחה. היועצים עוברים ביחד אתכם על כל תוכניות החסכון ובונים עבורכם תוכנית לעשרים השנים הבאות לפחות.


לימודי ייעוץ פנסיוני מתקיימים במסגרת המכללות השונות ברחבי הארץ. אצלנו במכללת אורין שפלטר יש לנו תוכנית ייחודית המכשירה מדי שנה עשרות יועצים מובילים לעבודה עם לקוחות.

לימודי ייעוץ פנסיוני

לימודי ייעוץ פנסיוני מכשירים אתכם לעבודה בתחום. אצלנו תקבלו את כל הכלים המעשיים לייעץ בצורה מקצועית ואישית לעשרות לקוחות מדי שנה. יועץ פנסיוני מומלץ הוא אחד שמכיר את המוצרים הפנסיונים השונים ויודע להתאים ללקוח את המוצר הטוב ביותר. מו כן תלמדו איך לנהל בצורה נכונה את כל התהליך מול הלקוחות. אחד הדגשים שלנו בקורס הוא הכנה מעשית לעבודה עם לקוחות למתן שירות ברמה הכי גבוהה שניתן.


ייעוץ משכנתאות דורש מעבר בהצלחה של שישה מבחנים. ארבעה מבחנים במקצועות היסוד ועוד שני מבחנים מקצועיים. אנחנו מתגאים באחוזי המעבר הגבוהים ביותר מבין המכללות השונות ברחבי הארץ. כמו כן הרוב המוחלט של הסטודנטים שלנו עובדים בפועל במקצוע אותו הם למדו. אנחנו שמים דגש מיוחד על עזרה לסטודנטים בסיום הלימודים במציאת עבודה מתאימה. פורטל המשרות העשיר שלנו עומד לרשותכם מיידית עם סיום הלימודים.


מעוניינים לקבל פרטים נוספים? פנו אלינו עוד היום אל יועצי הלימודים של המכללה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.