לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

יועץ השקעות עוזר ללקוחות בכל הנוגע לניירות ערך ונכסים פיננסים. רוב היועצים עובדים במסגרת הבנקים. בכל בנק דרוש יועץ השקעות שיטפל בתחום ויתן מענה ללקוחות. אבל ישנם גם יועצי השקעות פרטיים. יועץ השקעות בבנק מתחיל עם שכר של 6500 עד 7500 ש"ח, לאחר 4 שנים של עבודה השכר מטפס מעלה. יועצים בעלי ותק מרוויחים בין 9500 ל-14,000 ש"ח בחודש. יועצי השקעות שעובדים בבנקים, מספקים ייעוץ אובייקטיבי ללקוחות. אבל בניגוד ליועץ פרטי יש להם גם מחויבות לבנקים. במקרה שהבנק עצמו הוא יצרן של מוצרים פיננסיים הייעוץ יתקיים כמובן במסגרת הצרכים של המעסיק. אבל בכל מקרה טובת הלקוח עומדת בראש סדר העדיפויות. 

לימודי ייעוץ השקעות מכינים אתכם לעבודה בתחום. הלימודים כוללים מעבר של כל המבחנים של הרשות לניירות ערך. כמו כן תצטרכו לעשות גם מבחן גמר במקצועית א. במידה ותרצו להמשיך למסלול של משווק השקעות, תצטרכו לעשות מבחן נוסף במקצועית ב. קורסי היסוד בתחום הם בכלכלה, חשבונאות, מימון וסטטיסטיקה ואתיקה ודיני ניירות ערך. 

אצלנו במכללת אורין שפלטר אנחנו משיקים קורסים רבים בשוק ההון. הקורסים שלנו מכינים אתכם בצורה מלאה למבחנים של הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. אנחנו עושים את המיטב בשביל להכין אתכם בצורה מלאה לעבודה מעשית בפועל. לכן כל הקורסים שלנו מכוונים לעולם המעשה. בהתאם לכך אתם מקבלים סט כלים עדכני לעבודה עם לקוחות בתחום. 

ייעוץ השקעות במכללת אורין שפלטר

תוכנית הלימודים שלנו בייעוץ השקעות, היא בין שנה וחצי לשנתיים. הכל כמובן בהתאם לקצב הלימוד של הסטודנט. הקורסים שלנו במכללה וכמובן קורס יועץ משכנתאות מתקיימים במתכונת פרונטלית ומקוונת. יש לנו גם במקרים מסוימים, קורסים היברידיים המשלבים בין הלימוד הפרונטלי לדיגיטלי. בכל מקרה אתם מוזמנים בכל עת ליצור קשר עם יועצי הלימודים שלנו. שירותי הייעוץ שלנו מלווים את הסטודנטים לאורך כל הדרך מתחילת הלימודים ועד לסיום בהצלחה.

© 2022 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.