לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

לימודי ייעוץ משכנתאות בצפון במכללת אורין שפלטר זאת ההזדמנות שלכם לשינוי מקצועי. ייעוץ משכנתאות הוא אחד התחומים שצברו תאוצה בשנים האחרונות. כיום יועץ משכנתאות בכיר הוא מקצוע מכובד עם הכנסה יציבה. כל אדם שלוקח משכנתא, נזקק ליועץ מקצועי בשביל לבחור את התוכנית המתאימה ביותר עבורו. ניווט משק הבית למשכנתא המתאימה, דורש ידע נרחב בכל המסלולים הקיימים כיום במשק.

היועץ נדרש לבצע תמהיל משכנתא אידאלי, להבין את כל חישובי הריבית, ואת כל המרכיבים השונים של כל תכנית. את כל הדברים האלו ועוד נושאים אחרים נדרשים, תלמדו אצלנו בקורס לייעוץ משכנתאות. תכירו לעומק את תחום הנדל"ן ואת כל מסגרות האשראי, תרכשו כלים שיעזרו לכם להבין את הצורך הספציפי של כל משפחה, תרכשו ניסיון מעשי במתן ייעוץ תוך כדי ליווי צמוד של יועצים ומנהלי תיקים, תכירו את כל סוגי המימון והליווי השונים של כל עסקה, תלמדו אסטרטגיות ייעוץ מקצועי וממוקד מטרה, תכירו את כל הסוגיות המשפטיות בתחום הנדל"ן ותלמדו לעומק על שיטות מכירה.

לימודי ייעוץ משכנתאות קהל יעד
הלימודים במכללה שלנו מתאימים עבור כל מי שמעוניין לעבוד בתחום באופן עצמאי או במסגרת מוסד פיננסי. המסלול שלנו מיועד גם למשקיעים ולמתווכי נדל"ן המעוניינים להוסיף לעסק שלהם שירות נוסף ללקוחות. אנחנו פונים גם אל יזמים ומשקיעים ואל סוכני ביטוח המוכרים פוליסות ביטוח משכנתא ומעוניינים בהכנסה נוספת. קבוצה מיוחדת של יועצים עסקיים, מאמנים ומומחים לכלכלת המשפחה, גם הם חלק מהסטודנטים המובילים שלנו בקורס.
קורס ייעוץ משכנתאות מאפשר לכם להוסיף עוד נדבך למסגרת העבודה שלכם או התחלה של קריירה חדשה, הכל בהתאם לזמן ולצרכים שלכם. זהו תחום מתגמל ביותר היכול להוות תוספת משמעותית להכנסה.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.