לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

הנושא של הפרשות לפנסיה הוא קריטי עבור כל אחד מאיתנו. יש חשיבות להפריש כחוק, ויותר מכך, למצוא את התוכנית האופטימלית שתמקסם את סכום הפרישה. יש חשיבות מכרעת להרבה מאוד אלמנטים, כולל איתור של כל החסכונות ואיסוף הכספים המגיעים לכם. אנשים אשר עברו בין עבודות והחליפו סטטוסים בחיים, ככל הנראה פתחו כמה קרנות ותוכניות שונות, מה שגורם לכך שיש סיכוי לא רע שיש כספים המגיעים לכם הנמצאים במקומות שונים. יש אפשרות לעשות את הפעולה הזו לבד, או לשלם לאיש מקצוע שיעשה זאת. באופן עקרוני, מדינת ישראל חוקקה חוקים שיעזרו לאחד את כל החסכונות, אך הנושא עדיין אינו מושלם ונמצא בתהליכים.

ישנו קושי מובנה בהבנת נושא הפנסיה ואנשים רבים כלל לא יודעים לאן הם נכנסים. ההכנה לפרישה צריכה לכלול גם חישובים פיננסיים לעתיד, כמה משמעותית תהיה הירידה בהכנסות, האם יש צפי מיידי וצפוי של עלייה בהכנסות, מה שווי הנכסים ומהי היכולת הפוטנציאלית של הילדים לעזור במידת הצורך. יש לשים דגש גם כן על פדיון של קרנות הפנסיה בתוכניות מתאימות, וכן קבלת מענקי פרישה, משיכת פיצויים וחופשה שנתית מהחברה בה עבדתם. בתור פנסיונרים, מגיעות לכם לא מעט הנחות והטבות בהרבה מאוד מקומות. שווה מאוד לברר על אותן הטבות הנוגעות לתחומי העניין שלכם.

העזרה הנכונה

את כל הנושא הזה קשה להבין לבד ולכן יש אנשים שיכולים לעזור מאוד בנושא. יועצי פרישה הם אנשים שיכולים לכוון אתכם לכיוון הנכון כדי להרוויח הרבה מאוד כסף בצורה מיידית וגם עם היציאה לגמלאות. הרבה אנשים מחפשים להיכנס לתחום ומגלים כי האופציה הטובה ביותר היא לקחת קורס תכנון פרישה במכללת אורין שפלטר. המכללה מציעה קורס ייעודי ופרקטי בנושא עם המכללה לתכנון פרישה ופיננסים ומצליחה לתמצת את הנושא כדי להוציא יועצים מצוינים אל שוק העבודה.

כיצד נכון לבחור את מתכנן הפרישה?

פרישה מהעבודה הינה אירוע משמעותי המשפיע על חיי אדם ומשפחתו.
עד לרגע הפרישה עמל אדם על צבירת הון וניהולו, אולם הניסיון מלמד כי בכל הנוגע לתכנון הפרישה הוא אינו מנהל באופן מושכל את הונו ונכסיו כך שיתאפשרו חיי נוחות כפי שמבקש לעצמו ולמשפחתו.

העלייה המשמעותית בתוחלת החיים בשילוב שינוי המדיניות הסוציאלית בישראל, הינם המניעים העיקריים לזינוק בדרישה בקרב קהל הפורשים לאנשי מקצוע, אשר ילוו אותם במעבר הקריטי מצבירת הון לצריכת ההון.

חשוב שמתכנן הפרישה יידע לתת מענה הוליסטי, כזה שמשלים בעבור הפורש את כל הזוויות הנכונות לפרישה הכוללות:

  •  מתכנן שמבין בכל המוצרים הפנסיוניים ואופן משיכת הכספים מכל מוצר
  • מתכנן שמבין בהביטי המיסוי ותכנוני המס בתהליך הפרישה ‎
  • מתכנן שמבין את צרכי התא המשפחתי ומשלב בתכנון כספים פנויים
  • מתכנן שמבין בזכויות המלאות לרבות דיני עבודה, ביטוח לאומי, צוואות, ירושות והעברה בין דורית ויודע לתת הכוונה ללקוחותיו

יועצי מס, רואי חשבון, סוכני ביטוח, יועצים פנסיונים, מנהלי השקעות, מתכננים פיננסים, כלכלנים, מנהלים ועובדים בכירים מהתחום הפנסיוני.


הסמכה בתחום הפרישה לאנשי מקצוע מהעולמות הפיננסים והפנסיוניים, הינה הזדמנות למינוף והרחבת הפעילות העסקית, המשיקה ומשלימה לתחומי ההתמחות הקיימים, בעולם בו הביקוש עולה על ההיצע.

 

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.