לוגו אורין שפלטר לאתר התרגול
צרו קשר צרו קשר
צרו קשר

ליצירת קשר עמנו מלא/י

:את הטופס הבא

יזמים מתחילים, הגיע הזמן להפוך למקצוענים של ממש. קורס השקעות נדל"ן במכללת אורין שפלטר מכין אתכם בצורה מלאה לשוק השקעות הנדל"ן בישראל ובחו"ל. הקורסים שלנו המועברים על ידי טובי המרצים, בתחום כולם בעלי ניסיון מוכח ביזמות נדל"ן, נבנה במיוחד עבורכם. יזמים צעירים המעוניינים להתחיל להשקיע בגדול. אנחנו יודעים שרבים מכם מכירים את השוק ועשיתם עבודת מחקר רצינית לפני שהחלטתם להשקיע אבל הפחד עוצר אתכם מלקחת את ההחלטה. אצלנו בקורס תקבלו סט כלים מעשיים לקבלת ההחלטות הנכונות וליווי צמוד לכל אורך הדרך.


אנחנו בונים את הקורס שלנו כל פעם מחדש בהתבסס על נתונים עדכניים ופידבק מתלמידים קודמים. ביחד אתכם נצא למסע אל שוק הנדל"ן ונלמד איך לפצח את הקוד הגנטי של כל עסקה. בין אם אתם מעוניינים בהשקעות קטנות או בין אם אתם רוצים להתחיל בגדול, קורס השקעות נדל"ן מומלץ במיוחד עבורכם. המטרה שלנו היא קודם להעניק לכם ידע נרחב בתחום הנדל"ן, ידע תיאורטי ומעשי להתמודד עם כל עסקה שתעמוד מולכם בעתיד. ננתח ביחד אתכם בצורה מעשית פרויקטים מובילים ונלמד כיצד הם הצליחו בפועל ואיך תוכלו ליישם זאת הלכה למעשה. נלמד באופן מעמיק את התחום המשפטי הקשור לנדל"ן ואת כל ענייני המיסוי הנדרשים. בסופו של דבר תלמדו איך לכתוב דו"ח ניתוח פרויקט נדל"ן ותכנון כלכלי לפרויקטים.

הפחד מפני השקעה כלים להתגברות
במהלך השנים למדנו לזהות אצל סטודנטים רבים פחד מפני השקעה. בקורס שלנו תקבלו כלים מעשיים להתגבר על הפחד ולקפוץ למים. המרצים שלנו, אנשי מעשה מובהקים, ישתפו אתכם בניסיון האישי שלהם ובקשיים שעמדו מולם, בדיוק אותם קשיים שעומדים מולכם היום. אנחנו מאמינים שידע מעשי ותיאורטי המלווה בהדרכה נכונה הוא המפתח להשקעה בטוחה.

© 2021 כל הזכויות שמורות לאורין-שפלטר השכלה פיננסית. השימוש בכפוף לתנאי השימוש באתר.